wyszukanie zaawansowane

Galerie

Słabe włosy i pazokcie?

Słabe włosy i pazokcie?

Thinkstock

1/9

O ile prawidłowe zabiegi kosmetyczne stosowane na skórze czy zębach w zasadzie zapewniają oczekiwane efekty, o tyle zewnętrzne oddziaływania na włosy i paznokcie niestety nie wystarczają. Pamiętajmy, że miejsca wzrostu, regeneracji oraz zdrowia włosów i paznokci są ukryte: dla włosów – w cebulkach włosowych; dla paznokci – w nasadach, częściowo tylko widocznych jako jaśniejsze półksiężyce.

Jeżeli nasze włosy są słabe, matowe, mają postrzępione końce, a paznokcie nierówne, łamliwe, przebarwione, to znaczy, że w naszej diecie było czegoś za dużo, a czegoś zdecydowanie za mało. Można tu sparafrazować powiedzenie, że przez żołądek do… zdrowia i urody.

ank/ESE/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/9
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Słabe włosy i pazokcie?
2018-05-14 13:51:20
~v

Dziewczyny spróbujcie produktów Wax Pilomax. Dla mnie są najlepsze! Polecam z całego serca.

2014-05-28 18:34:39
~ballawia

Tez tak uważam, że najlepiej wzmocnić od środka, dlatego takie kapsułki z e skrzypem polnym, cynkiem, cystyna i witaminami nie tylko poprawią kondycje włosów ale również skóry i paznokci.

2014-05-25 21:08:17
~teo

na słabe włosy i paznokcie warto brać skrzyp, sama miałam ten problem po ciąży i bardzo pomogła mi biosilica. Brałam ją przez 3 miesiące i problem praktycznie zniknął, w końcu moje włosy zaczęły wyglądać zdrowo a paznokcie przestały się łamać

2013-11-06 16:04:20
~kamel

Z new nails to sama prawda - stosuję to od 4 miesięcy. Mocne paznokcie, a wcześniej to był rzeczywiście dramat. Kruche, suche skórki, a malowanie... Jednak można odbudować paznokcie samymi kosmetykami.

2012-11-10 21:14:32
~jaaa

wcale nie prawda bo paznokcie mam super mocne pomalowane wygladaja jak akryle .. a wlosy mam tragiczne suche, łamią sie, puszą i sa okropne ..

2012-11-09 11:09:07
~kasia

Też miałam z tym problem.Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.