wyszukanie zaawansowane

Galerie

Dieta trzech pierwiastków

Dieta trzech pierwiastków

123RF

1/8

Dieta trzech pierwiastków to codzienny jadłospis wzbogacony w produkty bogate w chrom, cynk i magnez. Pozwala ona wprowadzić nasz metabolizm na najwyższe obroty, a dodatkowo poprawia nastrój, koi nerwy, sprzyja urodzie i zmniejsza ochotę na słodycze.

Dieta ta z założenia nie jest dietą odchudzającą, lecz przy wykorzystaniu tabel żywieniowych i nieznacznym ograniczeniu kaloryczności potraw możemy na niej schudnąć i z łatwością zachować szczupłą sylwetkę bez efektu jojo. Dodatkowo dieta trzech pierwiastków jest tania, wyrabia dobre nawyki żywieniowe, likwiduje niedobory minerałów, ma pozytywny wpływ na zdrowie i może ją stosować praktycznie każdy.

Tekst:UD/ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/8
Zobacz w innych serwisach:
2013-01-13 20:21:58
~fit-arena

Najważniejsze informacje związane ze zdrowym odżywianiem i treningiem, odchudzaniem i fitness na fit-arena.blogspot.com

2012-11-12 11:59:18
~kasia

Świetny artykuł. Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem.Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg!. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres).Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

2012-11-10 10:12:13
~Gruby

Bla Bla Bla. znów nikt nic konkretnego. podjacie kilka wersji co kiiedy i w jakich ilościach a po miesiącu efekty tych którzy spróbowali

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.