wyszukanie zaawansowane

Galerie

6 sposobów na promienną cerę

6 sposobów na promienną cerę

Thinkstock

1/12

Medycyna służy nie tylko zdrowiu, ale też urodzie. Jakie daje możliwości? Kiedy i który zabieg warto zastosować przy określonej dolegliwości?

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego Kwas hialuronowy stosuje się do nawilżania skóry, jej modelowania i wypełniania. Używane preparaty na bazie kwasu hialuronowego (mające różne nazwy: Teosyal, Voluma Sub-Q, Restylane, Perlane) mogą mieć też różną gęstość. Płynnych używa się do nawilżenia cery, uelastycznienia, likwidacji drobnych zmarszczek. Gęstych, mocno usieciowionych – do modelowania, bo tworzą stelaż idealnie napinający skórę i zmniejszający jej wiotkość. Kwas hialuronowy podaje się miejscowo. W przypadku zabiegu na twarz - zlikwidujemy nim zmarszczki na czole, fałdy nosowo-wargowe i pionowe bruzdy w okolicy ust. Wymodelujemy owal, uwypuklimy kości policzkowe, wypełnimy usta. Pamiętajmy, że wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego można podać niemal na każde miejsce na ciele, można z jego pomocą wygładzić zarówno szyję, dekolt, jak i dłonie. Preparaty z kwasem hialuronowym zwykle pozostają w skórze od 6 do 12 miesięcy (dłużej, jeśli przestrzegamy pewnych zasad: unikamy ekspozycji na słońce, nie palimy). Potem ulegają wchłonięciu.

Kaja Ostrowska/ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/12
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
6 sposobów na promienną cerę
Zdrowie & Fitness
Kwas hialuronowy
Zdrowie & Fitness
Kwadrans na zmarszczki
Zdrowie & Fitness
Jak dbać o skórę dojrzałą?
Zdrowie & Fitness
Mezoterapia
Zdrowie & Fitness
Botoks dla urody?
Zdrowie & Fitness
Mezoterapia działa od środka
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.