wyszukanie zaawansowane

Galerie

W jednym jabłku cała apteka

W jednym jabłku cała apteka

123RF

1/9

Witaminy w kapsułkach, kremy odmładzające, tabletki odchudzające, obniżające ciśnienie, redukujące poziom cholesterolu, specyfiki chroniące nasze serce, przeciwdziałające powstawaniu nowotworów czy specjalne pasty wzmacniające szkliwo - tak może wyglądać długa lista aptecznych zakupów. O ile jednak działamy profilaktycznie lub chcemy wspomóc tylko terapię farmakologiczną, zamiast wszystkich tych środków, możemy sięgnąć po jeden. Do tego w pełni naturalny, nieobciążający wątroby i przepyszny - jabłko.

AD/mmch/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/9
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Dlaczego warto jeść jabłka?
Zdrowie & Fitness
W jednym jabłku cała apteka
2016-04-19 12:50:27
~emiljanos

Jeżeli jabłka zawierają ksylitol, to raczej przeciwdziałają próchnicy niż ją wywołują, ale ile ludzi tyle zdań. Oczywiście nie polecam tych spryskanych fenolem i zielonych w środku, które łatwo dostać, ale odróżnić od zdrowych coraz trudniej.

2012-11-18 19:12:16
~Adarada.

Jabłka świetnie rozpuszczają szkliwo na zębach doprowadzając do próchnicy ,surowe absolutnie nie są wskazane na chory żołądek i wątorbę, lista "zalet" jest dłuższa, ale może wystarczy.....

2012-11-16 12:11:36
~kasia

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es , idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

2012-11-16 12:10:45
~koma

www.dietek.pl- nowy wymiar odchudzania

2012-11-16 11:51:33
~Minni

A ja nie mogę jabłek w ŻADNEJ postaci! Rozwalają mi żołądek, bolą mnie jelita, mam wzdęcia, nie mogę uregulować pracy jelit po kawałku jabłka przez kilka dni! Nawet suszone i pieczone, po prostu tragedia! Może jakiś lekarz wie o co chodzi?

2012-11-16 10:58:50
~five

Tym zdaniem o woskowaniu jabłek, autor artykułu przyznał się do całkowitego braku rozeznania w temacie o którym pisze. Każde jabłko pokrywa naturalna substancja - kutyna. Ma wygląd przypominający wosk, jest złożona z trudno rozpuszczalnych estrów kwasów tłuszczowych. Tworzy nieprzepuszczalną dla cieczy i gazów warstwę (kutykulę) na powierzchni owocu. Tak więc drogi panie redaktorze, bierzemy ściereczkę, glansujemy jabłuszko i po chwili świeci się jak psu j...

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.