wyszukanie zaawansowane

Galerie

8 sposobów na ulepszenie swojego treningu

8 sposobów na ulepszenie swojego treningu

123RF

1/8

Niezależnie od tego, czy próbujesz stracić na wadze, czy zyskać więcej mięśni, zawsze znajdzie się kilka rzeczy, nad którymi można popracować i które można poprawić, zwiększając w ten sposób efektywność podejmowanych działań.

Nie zapominaj o rozciąganiu mięśni: przed, po
Odpowiednie przygotowanie mięśni do treningu właściwego jest niezwykle ważnym elementem każdego programu treningowego. Dobry stretching przed rozpoczęciem ćwiczeń, a także rozciągnięcie mięśni po ich zakończeniu, stanowi klucz do sukcesu. Dzięki temu zwiększysz siłę swoich mięśni, a także uelastycznisz je.

Tekst:Anita Demianowicz/ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/8
2013-01-23 08:01:31
~ola

dobre ROKO

2013-01-03 11:27:23
~kasia

Same ćwiczenia nie wystarczą. Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.