wyszukanie zaawansowane

Galerie

Tak pokonasz stres!

Tak pokonasz stres!

infografika.wp.pl

1/13

Jak wynika z raportu Melisany Klosterfrau „Stres a sen” aż 61 proc. Polaków odczuwa stres stosunkowo często, a 53 proc. z nic powraca myślami przed snem do najbardziej stresujących momentów dnia.

Długotrwały stres może mieć jednak dużo poważniejsze konsekwencje. Zaburzony rytm serca, problemy z ciśnieniem, kłopoty z trawieniem pokarmów, reakcje alergiczne, stany lękowe, depresje, zaburzenia w sferze życia seksualnego, a nawet kłopoty z płodnością. A wszystko to z powodu braku umiejętności radzenie sobie ze stresem.

Tekst: ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/13
2013-02-02 10:55:59
~Dzm

Pokonałem stres i zwątpienie! Wygrywam obecnie ponad 20000zł miesięcznie w systemie z strony: bogaty-typy.pl Nie musze już pracować za granicą/

2013-01-14 11:49:27
~beata

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.