wyszukanie zaawansowane

Galerie

9 sposobów na zdrową skórę

9 sposobów na zdrową skórę

fot. 123RF

1/9

Dorosły człowiek, o wadze ok. 60 kg, nosi na sobie do 4,5 kg skóry. Jeśli porównać to do wagi innych naszych narządów – skóra jest najcięższym z nich, a już na pewno najbardziej rozległym, bo powierzchnia na całym ciele człowieka wynosi ok. 2m². Jak o nią zadbać?

Stres urodzie szkodzi
Stare powiedzonko mówi, że złość piękności szkodzi, jak się jednak okazuje, zdrowiu i urodzie naszej skóry nie służy także nadmiar stresu. Naukowcy z University of Manchester w Anglii zbadali skórę pań przed i po wystąpieniach publicznych (zaliczyli do nich także firmowe prezentacje), okazało się, że napięta ze stresu skóra ma aż o ponad 16 proc. większą podatność na różnego rodzaju szkodliwe czynniki zewnętrzne.

REKOMENDACJA
1/9
2015-04-27 20:57:59
~Marzanna

Dla mnie jedynym rozwiązaniem problemu z trądzikiem okazało się stosowanie tabletek IQFACE.Nic innego nie podziałało na mnie tak dobrze jak właśnie te tabletki.

2013-01-08 10:56:46
~kasia

Też miałam z tym problem.Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.