wyszukanie zaawansowane

Galerie

Tak podkręcisz metabolizm i spalisz tłuszcz!

Tak podkręcisz metabolizm i spalisz tłuszcz!

123RF

1/9

Nieprawda, że nie masz wpływu na tempo swojego metabolizmu. Wręcz przeciwnie – to od nas w dużej mierze zależy, jak szybko nasz organizm będzie spalał zbędny tłuszcz. Rozwiązanie leży w prawidłowej diecie, aktywności fizycznej i paru trikach, które warto znać. – Zdrowe odchudzanie polega na napędzaniu metabolizmu – twierdzą dietetycy.

Stosuj dobrą dietę
To ona w głównej mierze wpływa na tempo przemiany materii. Co zatem powinniśmy jeść? Doradca odchudzania i odżywiania Ewa Wijatkowska wymienia m.in. chudy nabiał, rośliny strączkowe, kapustę, chude białe i czerwone mięso, jaja kurze, orzechy, pestki, nasiona, ser tofu. – Osoby trenujące siłowo powinny dodatkowo wspomagać mięśnie odżywkami białkowymi – zaznacza specjalistka. Przy podkręcaniu tempa metabolizmu powinno się jeść dużo białka, które długo się trawi, a to wymaga od organizmu wydzielenia dodatkowej ilości energii. Najbardziej sycące i usprawniające przemianę materii są jajka, które w okresie odchudzania dobrze jest zjadać kilka razy w ciągu tygodnia.

Ewa Podsiadły - Natorska/ese/fitness.wp.pl

Polecamy: Rewolucyjna dieta! Jak z niej skorzystać?

REKOMENDACJA
1/9
2018-08-29 15:10:58
~Michalina

Dobrą dietą i ćwiczeniami można podkręcić metabolizm, do tego ja przed każdym treningiem zażywam spalacz tłuszczu i fat spada błyskawicznie. @ONA - ja zakupy robię na prohormones.pl, duży wybór i ltylko suple dobrej jakości, obsługa zna się na tym co sprzedaje, nie raz panowie mi pomogli.

2014-10-24 19:16:00
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness (idealnafigura.com/gberes) , schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

2013-08-25 17:06:21
~ONA

A ja odwiedziłam sklep z suplementami diety 5KILOMNIEJ.PL .Zakupilam super Zestaw Mini Pluss: składający sie z odżywczego koktajlu, który pije 2 razy dziennie zamiast tradycyjnego śniadania i kolacji. Przed kążdym głównym posiłkiem biore tabletke błonnika. Jem obiad taki jak lubie do 500kcal. Nie zapominam o drugim sniadaniu i podwieczorku, który skłąda sie z owoców . Nie chodze głoda, nie licze kalorii, ciesze się życiem. Schudłam w miesiąc 6 kilo. Jestem szczęśliwa :)

2013-02-15 14:36:10
~Zybi

Nie mam tłuszczu ale mam kasę i szczupłą dziewczynę/ Wygrywam obecnie ponad 20000zł miesięcznie w systemie z strony: bogaty-typy.pl Nie musze kochani już pracować/

2013-02-15 13:03:00
~ola

Dla zdrowia polecam sostevię

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.