wyszukanie zaawansowane

Galerie

10 sposobów na szczupłą talię

10 sposobów na szczupłą talię

123RF

1/11

Problem przybierania na wadze dotyczy praktycznie każdego z nas. Zwłaszcza zimą, kiedy nasz organizm ma większe zapotrzebowanie na energię, a my rzadziej się ruszamy, trudno nam utrzymać stałą wagę. Co zatem zrobić, aby wiosna nie zastała nas bardziej „okrągłymi” niż początek zimy?

Przede wszystkim musimy zrozumieć, że większe zapotrzebowanie organizmu na kalorie to o tej porze roku jak najbardziej naturalne zjawisko. Jemy więcej, aby wyrównać straty energii, jakie ponosi nasz organizm w związku z zimowymi chłodami. Do tego dochodzi brak ruchu, bo nie każdy przepada za sportami zimowymi, a inne popularne od wiosny do jesieni formy aktywności fizycznej trudno realizować w śniegu i mrozie. W efekcie takiego zimowego „lenistwa” zaczynamy nie tylko czuć się ciężko, ale i tak wyglądać. Aby temu zapobiec wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, które pozwolą zrównoważyć efekt zimowego tycia.

Tekst:ank/ese/fitness.wp.pl

Polecamy: Rewolucyjna dieta! Jak z niej skorzystać?

REKOMENDACJA
1/11
2013-05-02 10:56:58
~minia

DIETEK.PL-receptanazgrabnąsylwetk

2013-02-22 00:02:14
~zrzucicbrzuch.pl

poznaj 23 proste i skuteczne metody na pozbycie się brzuszka na stronie zrzucicbrzuch.pl zrzucicbrzuch.pl

2013-02-20 12:13:39
~Ada

Brzmi jak paradoks, ale aby schudnąć trzeba jeść-w jaki sposób to nie tajemnica poczytaj porady na idealnafigura.com/zwagi i poznaj w czym tkwi sekret zdrowego odżywiania. Organizm syty chudnie szybciej. To naturalny proces warto go uruchomić i nie martwić się co nam wolno a czego nie wolno jeść. Tu jesz to co lubisz i chudniesz. Zapraszam do odwiedzenia w słusznej sprawie to nie spam. To możliwość pomocy.

2013-02-20 12:13:11
~Ewcia

JAKA POWINNA BYĆ DIETA ?- przede wszystkim powinniśmy nie odczuwać na niej głodu, powinniśmy na niej normalnie jeść, nasz organizm powinien otrzymywać niezbędne witaminy, minerały, powinna być łatwa w przygotowaniu i szybka w działaniu a przede wszystkim bezpieczna zdrowa i skuteczna. A gdzie ją znaleźć ?.Myślę że jest to możliwe. Zróbcie tak jak ja a schudniecie bez efektu jojo wystarczy poczytać i zapoznać się z nią na idealnafigura.com/zwagi gorąco polecam.

2013-02-20 10:56:52
~Kasia

Tak jest: ZDROWE ODŻYWIANIE to podstawa dlatego jeżeli idziemy do sklepu czytajmy etykiety!!! Polecem program: Wiem co jem. I pamiętajmy że jak jest promocja na karton ciastek za dwa złote to pomyślmy ile potem wydamy na zajęcia fitnes żeby zrzucić tłuszczyk z tego kartona ciastek!!!

2013-02-19 11:17:22
~KASIA

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

2013-02-15 23:30:37
~Joanna

Jak ktos ma taki brzuch jak na obrazku tylko dzieki temu co napisano w tym artykuliku to jestem swieta .Biegam siedem dni w tygodniu waze 48 kg nie pije gazowanego alkoholu i nie pale papierosow i nie moge osiagnac takiego brzucha .W tym artykule chyba czegos brakuje

2013-02-15 21:11:31
~lilkag1

Poza zdjęciami do obejrzenia, ten artykuł nic nie wnosi. Popco tak szumny tytuł. Na jego temat nie dowiemy się nic lub niewiele domyślając się o co chodzi autorom zdjęć.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.