wyszukanie zaawansowane

Galerie

Dieta 3D Chili - cudowna moc przypraw

Dieta 3D Chili - cudowna moc przypraw

123RF

1/6

Obiecuje schudnięcie 8 kilogramów w 4 tygodnie! Wymaga naprawdę niewielkich poświęceń, m.in. wyeliminowania z jadłospisu słodyczy i fast foodów. Poza tym można jeść wszystko, a do tego smacznie, bo podstawą diety 3D Chili są przyprawy.

Dlaczego jest tak popularna?
Ta dieta została stworzona przez amerykańską dietetyczkę. Poznając jej założenia, trudno oprzeć się wrażeniu, że jest ona adresowana przede wszystkim do kobiet, które często wykazują postawę: „chciałabym schudnąć, ale chcę też jeść czekoladę”. I rzeczywiście w diecie 3D Chili dopuszczalne jest wypijanie na drugie śniadanie szklanki czekolady (z dodatkiem chili). Pozytywne opinie o tej diecie i setki internetowych wpisów kobiet przekonujących, że dzięki niej udało im się schudnąć, stawiają przed nami pytanie – na czym polega dieta 3D Chili i czy rzeczywiście jest skuteczna? No cóż, kto by nie chciał schudnąć 8 kilogramów w miesiąc, nie stosując przy tym niemal żadnych wyrzeczeń? To oczywiście uproszczenie, bo odżywianie na tej diecie nie polega tylko na dosypywaniu do każdej potrawy przypraw, jednak biorąc pod uwagę restrykcyjne wymogi innych popularnych diet, ta rzeczywiście wyróżnia się na ich tle. Nie bez znaczenia jest także fakt, że posiłki są smaczne (mało wyrzeczeń, dużo przypraw) i tanie (dieta nie wymaga dodatkowych zakupów, np. w sklepach ze zdrową żywnością).

Tekst: Agnieszka Majewska/asz/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/6
2014-01-09 09:37:04
~Zdrowy

Kto czyta i pyta nie błądzi ! Jordan Oboje z żoną jesteśmy w średnim wieku , pomimo wielu kłopotów mamy wspaniały udany związek .Bóle migrenowe w okresie menopauzy żony ustąpiły całkowicie , jej zmysłowość i sprawność fizyczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda .Czytaj w necie wiedza zmienia nawyki i myślenie. Przeczytaj a zaczniesz myśleć i żyć inaczej . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda

2013-12-07 21:53:54
~naomi

nigdy sie nie odchudzałam, bo nie musiałam a to dlatego że zawsze starałam sie jeść dobrze. i dopiero teraz sobie uświadomiłam ze faktycznie w moich potrawach jest dużo chilli :) poza tym piję dużo wody z cytryną i przynajmniej jedną zieloną herbatę dziennie. Dodam że w mojej rodzinie są same grubaski wiec ja niby też powinnam taka byc...a ważę 52 kg przy wzroście 165cm. :) Polecam!!!!!!!!!

2013-10-03 11:41:44
~beata

Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) Chcesz się dowiedzieć więcej? zajrzyj www.idealnafigura.com/gbere s

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.