wyszukanie zaawansowane

Galerie

Dlaczego warto jeść czerwone warzywa i owoce

Dlaczego warto jeść czerwone warzywa i owoce

stokkete - Fotolia.com

2/6

Naturalna ochrona przed rakiem
Przeprowadzono szereg badań, podczas których badano wpływ likopenu na poszczególne rodzaje nowotworów. Okazało się, że związek ten wykazuje bardzo pozytywne działanie w przypadku raka piersi, szyjki macicy, prostaty, trzustki, płuc i przewodu pokarmowego. Należy tutaj podkreślić, że to właśnie rak prostaty jest najczęściej występującym nowotworem u mężczyzn. W przypadku kobiet jest to rak płuc. Nowotwory co roku zabijają około 100 tys. Polaków.

REKOMENDACJA
2/6
2016-07-18 11:41:05
~olkkka

racja racja, jedz czerwone na zdrowie. ja tez korzystam z porad dietetyka który mi pomaga ogarnąć to ile i czego mam jesć. fajna sprawa bo to coaching dietetyczny czyli dodatkowo ktos kto mnie motywuje do utrzymania takiego rodzaju żywienia. polecam poradnia CEL na Morskiej w Gdyni

2014-03-05 08:19:50
~czerwona pasta

http://oobzarciuch.blogspot.com/201 3/08/harissa.html

2014-03-03 21:45:56
~autor

malo jemy po w polsce te owoce i warzywa powoduja raka sa niezdrowe.

2014-03-03 21:44:22
~janka

Jeżeli powrócimy do natury nasze ciało wyzdrowieje a w skutek tego zredukujemy tkankę tłuszczową i uformujemy sylwetkę, ja już od 5 lat nie mam problemów z nadwagą a miałam 24 kg nadbagażu, mało tego nie chodzę głodna i mam mnóstwo energii i, w dalszym ciągu jestem pod stałą opieką specjalisty, polecam (klubdiety.pl )

2014-03-03 13:22:56
~kasia

Polecam skorzystać z tych informacji zamieszczonych w tym artykule, zmienić swoje nawyki żywieniowe. Ja właśnie miałam z tym problem. Lubię mięso więc jadłam go prawie codziennie.Mało warzyw, owoców,ryb,tuczące przekąski spowodowały u mnie nadwagę.Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety. Próbowałam różnych sposobów. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres)zgubiłam te kg, nie głodowałam i jadłam ulubione potrawy.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.