wyszukanie zaawansowane

Galerie

Zioła i rośliny na leczenie prostaty

Zioła i rośliny na leczenie prostaty

wikipedia/PD/Kurt Stüber

2/7

Palma sabalowa
Pochodzi z Ameryki Północnej; to krzaczasta palma osiągająca do dwóch, trzech metrów wysokości, charakteryzująca się pióropuszem sztywnych, taśmowatych liści. Owoce palmy sabalowej zawierają znaczną ilość kwasów tłuszczowych i fitosteroli. Udowodniono, że wyciągi z nich dają dobre efekty w leczeniu zakażeń układu moczowego. Skoncentrowany ekstrakt z owoców palmy uważa się za skuteczny środek w walce z przerostem prostaty. Badania dowiodły, że jego stosowanie zmniejsza powiększony gruczoł, reguluje oddawanie moczu, zwiększa jego objętość i przepływ, redukuje ból, który towarzyszy tej czynności. Można przyjmować suplementy albo owoce palmy zalać szklanką wrzącej wody i odstawić pod przykryciem na 30 minut. Pić szklankę naparu trzy razy dziennie.

REKOMENDACJA
2/7
2013-01-10 05:34:20
~max

Palma to chyba wam odbija pisząc takie bzdury,używałem suplementu zagranicznej firmy o dużym stężeniu i? i nic,musiałem wrócić do chemii.!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.