wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Eksperci radzą

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

Galerie

 • Bieg po zdrowie

  Jeśli jeszcze nie uprawiasz joggingu ? przekonaj się, że biegać może każdy (bez względu na wiek), wszędzie, zawsze, samotnie lub w grupie.

 • Zobacz jak wygląda? joga!

  Niektóre pozycje jogi (asany) są bardzo trudne. Inne natomiast świetnie nadają się dla początkujących. Zobacz do jakiej wprawy można dojść poprzez regularne ćwiczenia. Jeśli wybierasz się na zajęcia jogi w klubie ? pamiętaj, że podstawą sukcesu będzie korzystanie z zajęć co najmniej trzy razy w tygodniu.

 • Piękne ramiona

  Myślisz, że hantle to sprzęt zarezerwowany dla panów ćwiczących w siłowni? Pomyłka! Możesz je wykorzystać również jeśli jesteś kobietą. Zwłaszcza, jeśli zależy Ci na pięknie wyrzeźbionych ramionach. I wcale nie musi to oznaczać mięśni rozbudowanych jak u kulturystek!

 • Tańczyć można wszędzie!

  Taniec to świetny sposób na poprawę nastroju i? piękną sylwetkę. Zajęcia taneczne można dzisiaj znaleźć nie tylko w tradycyjnych szkołach tańca, ale też w klubach fitness. Zanim pobiegniesz do klubu ? zobacz jak wyglądają niektóre formy współczesnego tańca. Poza tym ? jak widać ? tańczyć można wszędzie, niektórzy robią to nawet na ulicach?