wyszukanie zaawansowane

Galerie

 • Jedzmy zielone liście

  Latem możemy przebierać w sezonowych warzywach i owocach. To doskonały czas, by urozmaicić dietę, odchudzić się, przestawić na zdrowy styl życia. Ponieważ ciepłe dni nie sprzyjają gotowaniu, proponujemy lekkie (dosłownie!), delikatne i pożywne zielone liście warzyw.

 • 6 zdrowszych wyborów na grilla

  Grillowanie – polskie hobby. Obowiązkowo w ciepły weekend, w zacnym towarzystwie. Czy może być coś lepszego? Lepsze mogą być tylko zdrowsze wybory. Sprawdźcie, jak grillować zdrowo!

 • Pierwsze objawy udaru mózgu

  Udar mózgu to najczęstsza przyczyna niepełnosprawności u osób, które przekroczyły czterdziestkę – mniej więcej u połowy chorych, którzy przeszli udar mózgu, dochodzi do znacznego uszkodzenia tego narządu. Musimy więc wiedzieć, jakie są jego pierwsze objawy.

 • Produkty, których nie należy stosować na słońcu

  Listę produktów, z których powinniśmy zrezygnować, planując plażowanie, opracowała i omówiła Agnieszka Wasik, specjalista chorób wewnętrznych z kliniki Invicta.

 • Chroń się latem przed czerniakiem

  Czerniak jest jednym z tych nowotworów złośliwych, którego przy odrobinie zdrowego rozsądku mamy szansę uniknąć. Czynniki ryzyka – jasne jak słońce. Częste i długotrwałe opalanie, oparzenia słoneczne i powikłania po nich.

1...34567...318