wyszukanie zaawansowane

Dzieje się

10. urodziny Reebok University Poland

01.04.2011

Reebok University Poland  - jedna z najstarszych szkół fitness w Polsce.  Wywodzi się z Reebok University (RU) tworzonej przez ponad 200 wyselekcjonowanych instruktorów fitness, zwanych Master Trenerami. Programy autoryzowane przez RU opracowywane są we współpracy z ACSM (American College of Sports Medicine). RU opracował kilka powszechnie stosowanych narzędzi treningowych m.in. Reebok Step.

Reebok University otwarty jest na wszelkie trendy w światowym fitness i zajmuje się adaptacją, często ekstremalnych, programów do potrzeb bezpiecznego i efektywnego treningu. Przykładem są najnowsze programy treningowe JUKARI FIT to FLY oraz JUKARI FIT to FLEX, opracowane wspólnie z Cirque de Soleil.

Począwszy od 2001 roku Reebok University szkoli wyselekcjonowanych polskich instruktorów, 12 z nich tworzy obecnie Reebok University Poland.

Celem Reebok University Poland, który korzysta z najnowszych rozwiązań technicznych i metodycznych, jest wyznaczanie nowych kierunków rozwoju fitness. Co roku RUP organizuje ponad 40 szkoleń i warsztatów w całej Polce oraz dwie duże własne konwencje.

W tym roku Reebok University Poland obchodzi 10. urodziny. Z tej okazji 16-17 kwietnia organizowana jest wyjątkowa konwencja z udziałem światowych gwiazd fitnessu i gości specjalnych.

Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University Poland – największe konwencje organizowane przez jedną szkołę fitness w Polsce. Od 7 lat Międzynarodowe Konwencje Fitness RUP odbywają się dwa razy do roku – na wiosnę i na jesieni. Podczas każdej z nich zajęcia prowadzą zarówno trenerzy polskiego oddziału RUP, jak i międzynarodowi prezenterzy.

Więcej o Reebok University Poland oraz warsztatach, szkoleniach i konwencjach organizowanych przez RUP można dowiedzieć się na stronie www.reebokuniversity.pl.

Festiwal Fitness – cykliczne spotkanie pasjonatów zajęć fitness i tańca, a także osób zainteresowanych szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Impreza organizowana przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji dwa razy w roku, już od 6 lat. Na kolejnych edycjach imprezy podejmowana jest akcja pobicia rekordu w liczbie osób wspólnie ćwiczących - ostatni rekord wyniósł 337 osób!

Każdy Festiwal Fitness przygotowywany jest w nowej i charakterystycznej konwencji, natomiast niezmiennie jego charakter pozostaje otwarty, a wstęp dla uczestników nieodpłatny. Festiwal skierowany jest wszystkich bez względu na wiek i kondycję. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ucsir.pl .

Edyta Śliwińska (6.05.1981 Warszawa) – tancerka (posiada klasę taneczną „S”), profesjonalny choreograf, instruktorka fitness, aktorka, modelka, 10-krotna uczestniczka amerykańskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”, prowadziła zajęcia fitness dla widzów TZG.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 10 latka. Przez 6 lat z sukcesami reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych turniejów tanecznych na całym świecie. W 2000 roku Edyta poznała  Aleca Mazo i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuuje swoją karierę taneczną.

Edyta i Alec tworzą parę zarówno na parkiecie, jak i w życiu osobistym. Od września 2007 roku są małżeństwem.  Ta wybitnie utalentowana para tancerzy wielokrotnie z reprezentowała Amerykę podczas międzynarodowych zawodów tańca towarzyskiego, 4-krotnie byli finalistami Mistrzostw USA.

Edyta Śliwińska swoją pasję do tańca oraz umiejętności nauczania realizuje, nie tylko podczas profesjonalnych występów, ale także przygotowując choreografię występów tanecznych oraz zajęć fitness dla innych. Wraz ze swoim mężem stworzyła dwa instruktarzowe filmy na DVD: "Dancing like the Pros" oraz zajęcia Fitness - "Fitness with the Pros". Obecnie, także z mężem pracuje nad własnym przedstawieniem teatralny zatytułowanym: "Dance Temptations" (Taneczna pokusa). Premiera planowana jest na lipiec 2011 roku.
Podczas 10. Międzynarodowej Konwencji Fitness Edyta Śliwińska poprowadzi zajęcia Dance. Serdecznie zapraszamy!

fot. Reebok
 

Reebok

REKOMENDACJA