wyszukanie zaawansowane

Ciało

Złocisty krem przeciwzmarszczkowy

18.08.2008

ULTRATIME CREME PREMIERE ANTI-TEMPS DOREE
Krem łączy podstawową, codzienną pielęgnację skóry twarzy z efektem złocistego wykończenia, podkreślającego jej opaleniznę. Wzmacnia i podtrzymuje nawilżenie skóry, zapewniając jej złociste rozświetlenie. Opalenizna jest naturalnie uwydatniona a koloryt skóry wyrównany.Preparat zawiera ekstrakt z ryżu - Rytnium, który zapewnia spójność komórkową i wzmacnia barierę ochronną naskórka. Jego działanie jest wzmocnione przez 2 silne czynniki nawilżające (hydraprotector i kwas biohialuronowy) przez co zapewnia doskonałe nawilżenie skóry. Cera zostaje wygładzona i rozświetlona.

Cena: 260 zł (50 ml)

Wyłączny dystrybutor: Euro Fragrance Sp. z o.o.

REKOMENDACJA
2017-08-29 14:48:36
~Sami

Nie krem, tylko dobry suplement. przecież wiadomo, że zdrowa i piękna skóra zaczyna się od wewnątrz. Ja polecam Skrzypolen z biotyną, naprawde pomaga. oja skóra i włosy nigdy nie były tak mocne i lśniące.

2014-07-24 11:40:49
~Kasia

Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy ze złotem ma Dermika. Seria GOLD to kremy wyjątkowo dobrze poprawiające nawilżenie i wygląd skóry, spowalniają procesy starzenia i nadają świeżości skórze.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.