wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

Zobacz w innych serwisach:

Ciało

Dezodorant do butów z nanocząsteczkami srebra!

24.06.2010

Zbliża się lato. Idealny czas dla bakterii i grzybów, które chętnie rozgościłyby się na dłużej w naszych butach. Nie dadzą rady! Nanoimpregnat do obuwia firmy Nanobiz.pl skutecznie zniszczy wszelkie zarazki z naszych butów.

Antyzapachowy preparat do obuwia to antyperspirant do obuwia nowej generacji. Dzięki zastosowaniu technologii jonów srebra (SILVER-PROTECT) dezodorant nie tylko eliminuje zapachy, ale chroni przed ich ponownym powstaniem i to przez kilka kolejnych dni. Jego wyjątkową skuteczność potwierdziły  testy grup wspinaczkowych oraz sportowców innych dziedzin.

NANOTEC antyzapachowy do obuwia posiada podwójne działanie. Dzięki zawartości roślinnych związków antyzapachowych usuwa przykre zapachy natychmiast po użyciu. Natomiast antybakteryjne i antygrzybiczne działanie nanosrebra chroni przed powstaniem nowych przykrych zapachów. Produkt nie powoduje alergii, nie zawiera agresywnych składników, mocnych utleniaczy, triclosanu, środków „maskujących” przykre zapachy. Jest zupełnie neutralny dla zdrowia ludzi i zwierząt, co jest potwierdzone atestem PZH.
Preparat dostępny jest w dobrych drogeriach oraz na www.nanosklep.pl

Opakowanie 100 ml kosztuje około 12,90 zł.

Srebro: leczy, choć dokładnie nie wiadomo dlaczego
NISZCZY BAKTERIE, GRZYBICĘ, POMAGA W CHOROBACH SKÓRY

Właściwości lecznicze srebra znane były już w starożytnym Egipcie , gdzie zanurzano srebrne sztaby w wodzie, którą pito jako wszechstronny lek bakteriobójczy. Rzymscy legioniści przykładali srebrne monety do ran, aby przyspieszyć ich gojenie.

Picie ze srebrnych pucharów, czy też wrzucanie srebrnej monety do mleka lub wody przedłużało trwałość i świeżość płynów. W XIX wieku w Niemczech odkryto, że łagodny roztwór srebra działa odkażająco w przypadku stanów zapalnych oczu, jednocześnie nie podrażniając śluzówki. Nawet do dziś stosowane są praktyki trzymania srebrnej łyżeczki w ustach, co prowadzi do zaniku opryszczki. Znane od ponad 90 lat srebro koloidalne (czyli roztwory jonów srebra) uważane jest za naturalne lekarstwo.

Srebro koloidalne jest silnym antybiotykiem o szerokim zastosowaniu. Może znacznie zmniejszyć symptomy i czas trwania prawie każdej infekcji bakteryjnej. W zetknięciu z grzybem, bakterią czy jakimkolwiek jednokomórkowym patogenem srebro koloidalne hamuje działanie enzymów, które umożliwiają organizmom jednokomórkowym oddychanie. W rezultacie w ciągu kilku minut organizmy te giną.

Niektórzy przypisują przeciwbakteryjne działanie srebra efektowi oligodynamicznemu, który polega na tym, że niskie koncentracje jonów niektórych metali działają toksycznie na organizmy jednokomórkowe.
Ze względu na swoje odkażające, dezynfekujące, bakteriobójcze działanie związki srebra mają bardzo szerokie zastosowanie. Jony srebra wykorzystuje się w chemii gospodarczej , kosmetykach i suplementach diety.

Firma Nanobiz.pl wykorzystuje jony srebra w produktach chemii gospodarczej dla domu. Zawierają one nanocząsteczki srebra, które likwidują przeszło 99% bakterii, grzybów i roztoczy. Antyzapachowy impregnat do butów chroni przed bakteriami, grzybami, usuwa przykre zapachy.  Nanofresh, spray do odzieży, skutecznie usuwa zapachy po dymie papierosowym, zwierzętach, a także zapach potu oraz zapachy z kuchni. Spray Nanotec do prasowania pozwala przedłużyć świeżość prasowanej odzieży. Hamuje rozwój roztoczy. Posiada właściwości antyalergiczne.

Srebro koloidalne stosowane w suplementach diety pomaga organizmowi utrzymać odporność w czasie przesilenia wiosennego oraz podczas sezonu grypowego. Srebro koloidalne stosowane zewnętrznie wpływa łagodząco na podrażnienia skóry.
Srebro radzi sobie z powszechnymi grzybicami i drożdżycami, jak drożdżyca pochwy, paznokci, skóry, stóp, dłoni czy pleśniawki jamy ustnej. Srebro koloidalne pomaga też goić rany na ciele, oparzenia, odmrożenia. Niszczy bakterie, a jednocześnie bardzo przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka tak, że podczas gojenia nie pozostają blizny.

fot. materiały prasowe

materiały prasowe

REKOMENDACJA
2012-11-25 23:06:07
~zdzisiu

co to za dwie ściemy? a gdzie reszta wypowiedzi? ja się nie zgadzam :( produkt reklamowany na siłę

2010-08-26 13:42:20
~sprawdzone ;)

fajny produkt ;) wypróbowałam sama ;)

2010-08-20 16:01:23
~klientka

Rewelacyjny produkt ;) to naprawdę działa firma ma równieź inne wspaniałe produkty ;) Bardzo bardzo polecam ;)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.