wyszukanie zaawansowane

Ciało

Przywróć blask swojej skórze po lecie

fot. materiały prasowe
11.10.2011

Słońce zazwyczaj daje nam wiele pozytywnej energii, poprawia nastrój, umożliwia syntezę witamin z grupy D w organizmie, jednak ma niekorzystny wpływ na naszą skórę. Dlatego warto  odpowiednio zadbać o jej regenerację, zwłaszcza po intensywnym działaniu wakacyjnych promieni słonecznych.

Dojrzała skóra potrzebuje większej uwagi
Jednym z rozwiązań, które zapewnią skórze powrót do witalności po lecie są profesjonalne zabiegi kosmetyczne, starannie dobrane do rodzaju cery i wieku kobiety. Zabiegiem, który zdecydowanie poprawia gęstość i jędrność skóry, udoskonala owal twarzy i znacząco wygładza zmarszczki, jest profesjonalna kuracja regenerująca Supreme Lift Filler Q10.

– Supreme Lift Filler Q10 jest jednym z najbardziej zaawansowanych zabiegów, w ofercie Velaves Spa & Resort. Podczas 80 minut kuracji terapeuta w niezwykle intensywny sposób wykonuje  masaż twarzy, szyi i dekoltu, przeprowadzając następnie akupresurę głowy uwalniając tym samym napięcie z całego ciała – mówi Szymon Sokołek, Spa Manager z Velaves Spa & Resort. – Zabieg ten polecany jest również wszystkim, którzy chcą osiągnąć natychmiastowy efekt na krótko przed ważną imprezą – dodaje Sokołek.

Witaminy idealne dla młodej cery
Kompleksowe dbanie o młodą skórę – niedotkniętą jeszcze oznakami starzenia –  pomaga zachować ją w dobrej kondycji na długo i opóźnia proces pojawiania się zmarszczek czy utraty jędrności. Odpowiednim zabiegiem dla wysuszonej słońcem młodej skóry jest relaksacyjny masaż twarzy, z indywidualnie dobraną do jej potrzeb witaminową ampułką.

–Gdy zgłasza się do nas młoda osoba, szczególnie ważne jest wykonanie kompleksowej diagnozy skóry przed zabiegiem oraz wyznaczenie indywidualnej ścieżki jej pielęgnacji. Efektem kuracji z użyciem ampułki witaminowej jest odbudowa utraconego podczas lata odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, odżywienie, które pozostawia uczucie miękkości i blasku zdrowej cery  – mówi  Kamila Bocianowska, Specjalista w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała w Velaves Spa & Resort.

Jeżeli czujesz, że Twoja skóra straciła dobrą kondycję i energię po zbyt dużym natężeniu wakacyjnych promieni słonecznych, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do profesjonalisty, który oceni jej stan i dobierze odpowiednią kurację.
 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE
REKOMENDACJA
2012-09-10 04:18:15
~mila

Bardzo mi się to podoba Shiny box, chciała bym uzbierać ale coś mi nie idzie :/ Jeżeli ktoś chciał by pomóc zapraszam http://shinybox.pl/?ref= 2c613f4

2012-07-23 17:38:32
~MAGDA

BLASK? Żeby się bogacić, to trzeba mieć wiedzę. Wystarczy poczytać portale, które zajmują się prawdziwymi inwestycjami i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy wyszukać w wyszukiwarce hasło "numer87" i mamy gotową odpowiedź.

2012-02-12 12:02:53
~ROMRO

NIE KUPUJCIE makaronu-KRAK-POL z doliny CZAŃCA. Po ugotowaniu zmienia kolor na czerwonawy, w dodatku robi sie taka(papka) jak ryz ,kasza w druszlaku zatyka dziurki nie odprowadzajac wody.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.