wyszukanie zaawansowane

Ciało

Odchudzanie z Konradem Gacą

Konrad Gaca. Moje odchudzanie
22.01.2014

Osoby, które choć raz w życiu były na diecie, wiedzą,  że motywacja jest kluczem do sukcesu. Jeśli jej brakuje, trudno jest wytrwać w postanowieniu zdrowego odżywiania się i codziennej aktywności fizycznej. Konrad Gaca wie, jak motywować skutecznie, dlatego właśnie jego książkę polecić można tym, którzy marzą o tym, by zmienić swoje życie.


Konrad Gaca odchudził już ponad 20 tys. osób, które łącznie straciły 250 ton.  Wierzy, że aby skutecznie zmieniać ludzkie życie należy działać holistycznie. Wierzy, że sposób odżywiania nie może być oderwany od sposobu życia. Dlatego właśnie swoich podopiecznych przekonuje, że decyzja o odchudzaniu to decyzja o zmianie stylu życia – na zawsze.


Książka „Konrad Gaca. Moje odchudzanie” podzielona jest na trzy kluczowe części, które wspólnie tworzą klucz do sukcesu w walce ze zbędnymi kilogramami.


Motywacja
Zdaniem Konrada Gacy bez motywacji nie może być mowy o skutecznym odchudzaniu. Jeśli szczerze odpowiesz sobie na proste pytanie „Dlaczego chcesz się odchudzać?”, możesz przystąpić do działania. Cel musi być jasny, a kryteria sukcesu przejrzyste. W tej części książki autor przeprowadzi cię przez najtrudniejszy z etapów odchudzania – ustalenie przyczyn twoich problemów z wagą i znalezienie sposobu na to, by nie zabrakło ci samozaparcia w drodze po nowe życie.


Żywienie
To oczywisty element układanki. Konrada Gaca przypomina, że zasady zdrowego odżywiania, jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało, to jedyny racjonalny sposób na walkę z dodatkowymi kilogramami. Z książki dowiesz się, jakie błędy najczęściej popełniasz oraz jak uniknąć ich w przyszłości. Dodatkowo możesz skorzystać z prostych, pięknie ilustrowanych przepisów kulinarnych.


Trening
Przyjemnie byłoby odchudzać się bez wysiłku. Nie ma jednak takiej możliwości. Jeśli naprawdę zależy ci na osiągnięciu efektu, musisz włożyć w to sporo energii. Przykłady ćwiczeń oraz ich ilustracje krok po kroku pozwolą ci wcielić w życie także ten element walki o upragnioną sylwetkę. Nie może się nie udać.

 

Konrad Gaca. Moje odchudzanie

 


 

recenzja/ese/zdrowie.wp.pl

REKOMENDACJA
2016-05-27 10:22:43
~miros

też miałam po jego diecie zaparcia, choć te zaparcia to w sumie mam zawsze przy zmianię żywieniowej. Biorę na nie dicopeg 10g i mi przechodzi, a po jakimś czasie organizm przyzwyczaja się do takiej diety.

2016-05-13 00:36:03
~Ola

Ja właśnie stosuję dietę, ćwiczenia na siłowni i suplementy diety z firmy Olimp, dokładnie linia Queen Fit. Mam więcej siły i samozaparcia do ćwiczeń, szybciej spalam zbędne kilogramy i mam oczyszczony organizm. Świetnie się czuję i chce mi się tak żyć. Aktywnie! Polecam. :)

2015-09-09 13:53:29
~Ania

Według mnie aby podnieść efektywność redukcji, tym samym podwajając jej efekty Należy zainwestować w suplement diety. Od siebie mogę polecić ten oto link [ http://bit.ly/SzybkoSchudnij ]znajdziesz tam suplement, który pomógł mi efektywniej zgubić tkankę tłuszczową a dodatkowo usuwa on szkodliwe toksyny z organizmu. Oparty jest na wyciągu z pestek Irvingia Gabonensis. Trzymam kciuki ;) Ania

2015-07-23 19:11:41
~lusia

Mnie w mojej diecie w zasadzie irytuje wyłącznie jedno - po co czekałam aż tyle z odchudzaniem z suplementem diety. Gdybym wcześniej brała Foreverslim, to być może w poprzednich latach nie wstydziłabym się chodzenia po plaży w normalnym stroju kąpielowym. Nie opalałam się na plaży od dobrych 5 lat. W tym roku po raz pierwszy nie musiałam si wstydzić za swój wygląd.

2015-02-18 17:57:59
~marsi

Motywacja jest bardzo ważnym elementem diety.Mnie bardzo motywował każdy kilogram mniej ich mniej pokazywała waga tym mi się bardziej chciało.A udało mi sie schudnąć dzięki diecie ,ruchowi i tabletkom Foreverslim.Ja sobie nie wyobrażam odchudzanie bez wsparcia tabletek to naprawdę dużo daje.

2014-03-15 22:50:31
~Katarzyna

Oczywiście wszystko to prawda , ale....Żadna dieta czy ruch nie będą skuteczne jeśli nie zostaną dostosowane do organizmu danej osoby. Radą na skuteczność jest program utraty i utrzymania wagi oparty na teście genetycznym.DNA każdego człowieka zawiera informacje jak dany organizm reaguje na różne rodzaje żywności i aktywności fizycznej. Mam dostęp do takiego programu. Zainteresowanych proszę o kontakt : body.key@wp.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.