wyszukanie zaawansowane

Ciało

Konrad Gaca uczy zdrowego stylu życia

materiały prasowe
13.02.2014

Ponad 1700 osób wzięło udział w wykładzie motywacyjnym Konrada Gacy, dietetyka trenera, który odbył 12 lutego w Centrum Konferencyjnym przy Bobrowieckiej w Warszawie. Ludzie przybyli z całej Polski, aby dowiedzieć się jak zdrowo i mądrze się odchudzać oraz jak motywować się do zmian, wytrwałości i konsekwencji w działaniu.

Podczas wykładu została wybrana rodzina, której proces odchudzania będziemy śledzić przez najbliższe cztery miesiące. Rodzina Książków pochodzi z Pruszkowa. Mama - Sylwia Książek ma 33 lata i zawodowo zajmuje się ozdabianiem tortów, Tata - Paweł Książek pracuje w firmie cukierniczej. Ich 13-to letni syn Kacper w tej chwili waży 92 kilogramy i rodzice właśnie dla niego podjęli się takiego wyzwania. W sumie mają do zrzucenia<br /><br />

Tym samym wraz z wykładem ruszyła kampania społeczna "Moje nowe ja", której pomysłodawcą jest Konrad Gaca a organizatorem Stowarzyszenie Zapobiegania Otyłości Fatkillers.Kampania "Moje nowe Ja" ma pokazać Polakom pozytywne zmiany, jakie niosą za sobą zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. Oba te czynniki wyzwalają w człowieku energię do głębszych zmian na poziomie własnego rozwoju, motywacji, pozytywnych emocji. Mądre życie i pozbycie się nadwagi to nie tylko lepszy wygląd, ale i lepsze, szczęśliwsze życie, wyższa samoocena, poprawa stanu zdrowia, większa aktywność oraz większe otwarcie na ludzi, nowe wyzwania takie jak: nowa lepsza praca czy spełnienie marzeń.Podczas wykładu mogliśmy poznać osoby, które zrzuciły po kilkadziesiąt kilogramów i od lat cieszą się dobrym zdrowiem a zrzucenie zbędnych kilogramów to nie tylko poprawa wyglądu, to przede wszystkim odbudowanie poczucia własnej wartości i ogromna energia.

Byli wśród nich: Jacek Borkowski, który schudł 164 kg, Ania Całka, która kilka lat temu schudła 82 kg, Elżbieta Mikulska - minus 60 kg i inni, których historie przypomniały nam jak ważna jest w życiu wielka potrzeba zmiany, która motywuje do walki o siebie.


Na scenie zaprezentowała się także dwójka uczestników programu "Fat Killers. Zabójcy Tłuszczu", emitowanego jesienią na antenie Polsatu. Zobaczyliśmy Marka Klimka, który już po zakończeniu zdjęć do programu zrzucił kolejnych 21 kilogramów oraz Małgorzatę Staszewską, która świetnie utrzymuje swoją bardzo dobrą formę. Ich przesłaniem było: Warto spełniać swoje marzenia.


Wszystkich będzie można spotkać podczas Dni Otwartych Gaca Centrum Warszawa  w dniach 1-2 marca 2014.


Wtedy też zostanie oficjalnie otwarte największe centrum odchudzania w stolicy Gaca Centrum przy ulicy Puławskiej 423.


Więcej na www.warszawa.gacasystem.pl
 

REKOMENDACJA
2016-05-13 00:40:47
~Efka

Moim sposobem są regularne ćwiczenia na siłowni, rygorystyczna dieta i suplementy diety. Stosuję produkty firmy Olimp z linii Queen Fit - specjalne suplementy dla kobiet. Daje to mega efekty. Suplementy dodają mi powera na siłce, oczyszczają mój organizm i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Jestem bardzo zadowolona! Polecam kobitki! :)

2015-09-09 13:50:58
~Ania

Według mnie aby podnieść efektywność redukcji, tym samym podwajając jej efekty Należy zainwestować w suplement diety. Od siebie mogę polecić ten oto link [ http://bit.ly/SzybkoSchudnij ]znajdziesz tam suplement, który pomógł mi efektywniej zgubić tkankę tłuszczową a dodatkowo usuwa on szkodliwe toksyny z organizmu. Oparty jest na wyciągu z pestek Irvingia Gabonensis. Trzymam kciuki ;) Ania

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.