wyszukanie zaawansowane

Ciało

7 mitów w kobiecej głowie

Maksim Toome - Fotolia.com
10.03.2014

Jest ich o wiele więcej. W jedne „wierzymy” bardziej, w inne mniej. Jedne są nieszkodliwe, inne poważnie nadwyrężają naszą samoocenę. Wszystkie łączy fakt, że są mocno naciągane i zazwyczaj nie ułatwiają nam codziennych spraw. Na szczęście – już wkrótce możesz pomachać im na do widzenia i mieć je z głowy.

 

MIT 1: Im bliżej mi do modelki, tym jestem seksowniejsza

90-60-90 idealne numery? Chyba jako kod do domofonu. Zresztą, kiedy ostatni raz słyszałaś, że facet oszalał na punkcie liczby centymetrów w pasie? Przestań myśleć okładkami magazynów – czas myśleć swoimi atutami.

 

MIT 2: Płaski brzuch mają tylko zawodowe fitnesski, które oprócz warzywnych koktajli i sałaty nic nie jedzą

Na szczęście to tylko przesada. Możesz normalnie żyć, bez stałego meldunku w siłowni, i podziwiać swój płaski brzuch. Potrzeby Ci jednak plan, by nie katować się dwusetnym brzuszkiem, ale krok po korku i bez wstrząsów osiągnąć wymarzony kształt.

 

MIT 3: Im więcej ciuchów w szafie, tym więcej możliwości ubioru

Cóż, szafa nie działa jak skarbonka – im więcej, tym lepiej. Od ilości ważniejsza jest metoda i Twoja bezwzględność. Tak, bezwzględność wobec sentymentów, które zalegają w Twoich półkach i nie pozwalają Ci spojrzeć na siebie świeżym okiem.

 

MIT 4: Pewność siebie to cecha wrodzona. Albo ją masz, albo nie.

Kolejna bujda rzekomo mająca źródło w genetyce. Pewność siebie jest jak pływanie – trzeba się jej nauczyć. Jasne, że jednym pójdzie szybciej niż drugim, ale nadal – to coś, co można w sobie wykształcić. I to o wiele prościej niż myślisz.

 

MIT 5: Podjadam, bo mam za słabą wolę

Założenie, że wystarczy sobie coś postanowić albo czegoś zabronić, by się zadziało – piękne niczym bajki o wróżkach. Niechciane zachowania to nawyki, których nie zmienisz siłą woli. Tu przyda się raczej doświadczenie z pogranicza psychologii i dietetyki. A nie zaciśnięte kciuki.

 

MIT 6: Nie mam czasu.

Ile razy dziennie mówisz to sobie i innym? Oczywiście, czas nie mąka – nie odmierzysz go precyzyjnie, tyle, ile Ci potrzeba. Ale za to możesz wykryć złodziei twojego czasu, przez których znowu nie masz kiedy poczytać, spotkać się z koleżanką lub po prostu nic nie robić. A złodzieje ci bywają nieźle zakamuflowani.

 

MIT 7: Sama sobie poradzę

I pewnie to prawda. W końcu my, kobiety, każdego dnia dokonujemy niemożliwego. Pytanie tylko – po co samej robić coś, co może pomóc Ci zrobić ktoś inny? Na dodatek z większym doświadczeniem. Szkoda czasu – nie sądzisz? (tak a propos mitu nr 6).

 

Pomachaj mitom na do widzenia – przekonaj się, że możesz mieć płaski brzuch, być pewna siebie, seksowna, mieć czas… I nieważne, że może kiedyś już próbowałaś i nie wyszło. Kiedyś nie miałaś do dyspozycji ekspertów z 4 dziedzin i precyzyjnie opracowanych planów działania krok po kroku. To wszystko, bez opłat, znajdziesz w Programie Activia, z którego korzysta już tysiące Polek. One w głowie mają już tylko jedną myśl: Jestem boska i dobrze mi w swoim ciele. Czas na Ciebie.

 

Ruszaj po swoje! Program jest dostępny na stronie Programu Activia – www.activia.wp.pl 

 

Realizowanie postanowień wymaga planu - kliknij i skorzystaj z pomocy ekspertów!

 

Tagi: mityciało
REKOMENDACJA
2014-12-13 18:15:18
~Adam

Dokładnie, tak jak piszecie mity i nic więcej, podobnie jak już nie uwierzę gdy kobieta mi powie, że rozmiar nie ma dla niej znacznie. Wiem to po sobie, brałem środek o nazwie IQman, który powoduje między innymi powiększenie członka, w sumie wziąłem, bo chciałem sie przekonac czy faktycznie działa. Okazało się że tak. Może nie o tyle co piszą na stronie, ale o te 4cm się powiększył. I o dziwo, nie stosowałem nic innego, nie zmieniliśmy technik, a tu raptem dziewczyna sza

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.