wyszukanie zaawansowane

Ciało

Fenomen z Ameryki w Polskich kalendarzach biegowych

123RF
17.03.2014

W czasie gdy w Polsce prym wiedzie tradycyjne bieganie, za granicą od pewnego czasu królują biegi, w nazwach których padają słowa: błoto, wojownik, twardziel, przetrwanie. Jakiej nazwy by nie wymyślić (a pomysły są zadziwiające), najważniejsze jest to czego zwykle podczas biegu chcemy uniknąć, czyli... przeszkody i utrudnienia na trasie.

 

Prym tradycyjnie wiodą tu Amerykanie, którzy tylko w 2013  zorganizowali z powodzeniem… 400 takich biegów. I jak to zwykle bywa - amerykańska moda dotarła do Europy, powoli zadomawiając się  również w Polsce.

 

O co w tym właściwie chodzi?

Trasa  biegowa (do 10 km) wzbogacona o różnorodne przeszkody dla każdego będzie oznaczać co innego. Oderwanie się od rutyny codziennego biegania, intensywny trening ogólnorozwojowy czy po prostu… dobrą zabawę. Niezależnie od tego, gdzie tkwi sekret sukcesu biegów z torem przeszkód, chętnych do udziału w nich jest coraz więcej.

 

Men Expert Survival Race po raz pierwszy w Polsce

Czyli 5 lub 10 km trasy najeżonej wymagającymi przeszkodami, w największych Polskich miastach: Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Czego można się spodziewać? Błota, zimnej wody, ognia, ścian i konstrukcji do wspinaczki czy czołgania się, ale przede wszystkim dobrej zabawy i atmosfery rodem z amrykańskich gigantów tej dziedziny.

 

Kiedy i gdzie?

Wrocław - 18.05.2014

Warszawa - 22.06.2014

Poznań - 19.10.2014

 

Więcej informacji na stronie: http://menexpertsurvivalrace.pl

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.