wyszukanie zaawansowane

Ciało

Biegi przetrwania to sport głównie dla facetów?

CandyBox Images - Fotolia.com
15.03.2014

Obalamy mit, że biegi przetrwania to sport głównie dla facetów! Dlaczego Survival Race to obowiązkowa data w Twoim kalendarzu?

 

Trening, który pokocha Twoje ciało!

  1. Zerwij z rutyną - Tej trasy nie odtworzysz podczas treningu czy startu w tradycyjnych biegach. To niepowtarzalna okazja żeby oderwać się od rutyny codziennych ćwiczeń.
  2. Nie tylko endorfiny - po skończonym biegu wprawią Cię w dobry nastrój. Trasa i przeszkody mają nie tylko sprawdzić Twoją sprawność, ale też dostarczyć Ci dobrej zabawy. Widok szefa czołgającego się w błocie - bezcenny!
  3. Gibkość i zwinność - to nasze silne strony, które w biegu przetrwania mogą być bardziej przydatne niż męska siła. Dzięki nim przy przeszkodach wymagających sprytu i zręczności panowie zostaną daleko z tyłu.
  4. Twoje ciało to pokocha. Ty też! - pokonywanie przeszkód w połączeniu z 5 lub 10 km trasą sprawi, że wykonasz intensywny trening aerobowo-siłowy, świetnie się przy tym bawiąc. Twoje ciało będzie wdzięczne!
  5. Wolisz sama, z partnerem, a może... z przyjaciółką? - Nic nie zbliża tak, jak ekstremalne przeszkody pokonywane razem. Z przyjaciółką, partnerem czy kolegami z pracy. Startujesz sama? Jeszcze lepiej - wyobraź sobie tych wszystkich przystojniaków, którzy będą chcieli Ci pomóc!

 

Pokażmy im jak to się robi!

 

Start już:

18 MAJA >> WROCŁAW

22 CZERWCA >> WARSZAWA

14 PAŹDZIERNIKA >> POZNAŃ

 

Więcej informacji na stronie: http://menexpertsurvivalrace.pl

 

Czytaj także: Buty biegowe – minimum czy maks?

 

informacja prasowa

Tagi: bieganietrening
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.