wyszukanie zaawansowane

Ciało

Pierwszy ogólnopolski miejski bieg przetrwania

Stefan Schurr - Fotolia.com
17.03.2014

Men Expert Survival Race, pierwszy ogólnopolski miejski bieg przetrwania na dystansie 5 lub 10 km, w kalendarzach biegowych już na wiosnę.

 

Zanim jednak zaczniesz czytać dalej, podnieś tyłek z kanapy i spróbuj się 20 razy podciągnąć. Jeśli nie masz na czym - 20 pompek też spełni swoją rolę. Do roboty!

 

Żaden problem? Usiądż wygodnie, zrelaksuj się i czytaj dalej. Lekka zadyszka, ale zrobione? Wracaj do lektury, ale z twarzy zetrzyj uśmiech zadowolonego z siebie pewniaka. Poległeś? Przeczytaj, ale na tyle szybko żebyś od razu mógł wrócić do z tego numeru i rozplanować treningi siłowe.

 

I nie pomoże Ci to, że ostatnio pobiłeś życiówkę na 10 km, czy że taki dystans pokonujesz swobodnie jak lew na sawannie. To nie jest zwykły bieg i to nie dystans będzie tu głównym wyzwaniem.

 

Będzie nim specjalnie zaprojektowany tor przeszkód, którego zadaniem będzie wytrącić Cię z rytmu biegu i zmusić do zaangażowania niemal wszystkich partii ciała. Będziesz się wspinać i czołgać, przeskakiwać, kucać i zwisać, czyli pokonywać wymagające przeszkody stworzone specjalnie dla Ciebie. Jednym zdaniem - będziesz robić wszystko to, co tak naprawdę leży w Twojej naturze.

 

Czego oczekiwać? To proste. Zamiast biegu spodziewaj się wyzwania,  zamiast zwykłej trasy - poligonu, na miejscu zamiast wylansowanych biegaczy na trasie - ociekających błotem i testosteronem twardzieli. A między nimi… mokrych twardzielek. To jak, ruszysz się wreszcie z tej kanapy?

 

Więcej informacji na stronie: http://menexpertsurvivalrace.pl

 

Czytaj także: Buty biegowe – minimum czy maks?

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2014-12-31 14:56:58
~kasia

Same bieganie nie pomoże. Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness (idealnafigura24.pl), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.