wyszukanie zaawansowane

Ciało

Polski odpowiednik Spartan Race

miladinovicivan - Fotolia.com
17.03.2014

3 miasta, tysiące uczestników, wymagająca trasa i przeszkody do pokonania. Polska doczekała się swojego odpowiednika, popularnego za granicą Spartan Race.

 

Men Expert Survival Race 2014 to pierwsza edycja ogólnopolskiego biegu ze specjalnie przygotowanym torem przeszkód.

 

Na uczestników czekać będzie 5 lub 10 km trasa z kilkunastoma przeszkodami do pokonania. Czego powinni się spodziewać? Wspinaczki, czołgania, przeskakiwania, przenoszenia ciężkich przedmiotów, podciągania i wielu innych elementów, do których nie przywykli trenując tradycyjne bieganie. Jedynym ograniczeniem jest tutaj… wyobraźnia organizatorów, dlatego warto przygotować się na najróżniejsze, często zaskakujące przeszkody.

 

Na pierwszy ogień rzucony będzie Wrocław, w którym Men Expert Survival Race odbędzie się już 18 maja. Trochę ponad miesiąc później, bo 22 czerwca wydarzenie przeniesie się do Warszawy, na jesień - 19 października - zostawiając sobie sprawdzenie kondycji i sprawności Poznaniaków.

 

Już dziś organizatorzy planują przyszłoroczne powiększenie zasięgu imprezy o dodatkowe lokalizacje: Kraków, Gdańsk i Rzeszów. Dodatkowo, we wszystkich miastach w których odbędzie się Survival, planowane są wspólne treningi pod okiem expertów oraz stworzenie trwałych, bezpłatnie dostępnych dla każdego placów do treningu Street Workout.

 

Więcej informacji na stronie: http://menexpertsurvivalrace.pl

 

Czytaj także: Buty biegowe – minimum czy maks?

 

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2014-12-31 14:50:41
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness (idealnafigura24.pl), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

2014-04-15 19:41:25
~Administrator

Ponad 20000 filmów i kilka tysi seriali za free WWW.KINOMANIAKPREMIUM.PL czyli Hobbit, Poradnik Pozytywnego Myślenia i Wilk z Wall Street zapraszają na spektakl ;)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.