wyszukanie zaawansowane

Ciało

Men Expert Survival Race

ffphoto - Fotolia.com
15.03.2014

Pierwsza edycja ogólnopolskiego miejskiego biegu przetrwania odbędzie się 18 maja we Wrocławiu, 22 czerwca w Warszawie i 19 października w Poznaniu.

 

Dystans i przeszkody:

Do wyboru będą dwa dystanse: 5 lub 10 km, wybierane przez każdego uczestnika podczas rejestracji. Na trasie rozstawionych będzie kilkanaście przeszkód takich jak: piramidy ze snopów siana, tor przeszkód z opon, ściany do przeskoczenia, zbiorniki z zimną wodą, siatki do czołgania się pod nimi i inne. Większość przeszkód rozstawiona będzie na terenie pokrywania się obydwu dystansów.

 

Start i weryfikacja:

Start uczestników odbywać się będzie w falach z 15 minutowym odstępem między startami. W zależności od ilości zgłoszeń, w jednej fali startować będzie od 100 do 250 osób. W celu poddania się obowiązkowej weryfikacji, każdy zawodnik musi zgłosić się najpóźniej 45 min przed startem swojej fali (dokładną godzinę startu wybiera się już podczas rejestracji).

 

W ramach uczestnictwa:

Poza trasą na miejscu dostępne będą: strefa kibica z zapleczem gastronomicznym i sanitarnym, strefa handlowa, biuro zawodów i weryfikacji uczestników, szatnia i depozyt, a także  konferansjer prowadzący imprezę i wspólne rozgrzewki. Każdy z uczestników otrzyma wysokiej jakości koszulkę okolicznościową, nieśmiertelnik, numer startowy, bransoletkę z kolorem przyporządkowanym do fali startu oraz upominki od partnerów. Przewidziane są też wspólne treningi pod okiem ekspertów.

 

Wrocław:

Stadion Olimpijski i ścieżki biegowe na Odrą,

18 maja 2014,

godzina rozpoczęcia: 09:00

 

Warszawa:

Temat Rzeka, ścieżki biegowe nad Wisłą

22 czerwca 2014,

godzina rozpoczęcia: 09:00

 

Poznań:

Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji Malta

19 października 2014,

godzina rozpoczęcia: 09:00

 

Więcej informacji na stronie: http://menexpertsurvivalrace.pl

 

Czytaj także: Buty biegowe – minimum czy maks?

 

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.