wyszukanie zaawansowane

Ciało

Men Expert Survival Race - jak to przetrwać?

Maridav - Fotolia.com
17.03.2014

Postaw sobie wyzwanie i wystartuj w miejskim biegu przetrwania!

 

Nie chodzi o ultramaraton na katorżniczym górskim terenie, ani budowanie szałasu z liści w środku  nocy w lesie. Chodzi o bieg ze specjalnie zaprojektowanym torem przeszkód w centrum Twojego miasta. Poznaj Men Expert Survival Race, czyli 5 lub 10 kilometrową trasę z hardcorowymi przeszkodami do pokonania.

 

Jak to przetrwać?

Ścianki wspinaczkowe, strome podbiegi, drabinki, tunele i płotki - brzmi groźnie. Do ich pokonania nie wystarczą dobra wydolność i technika biegu. Równie ważne będą tu: koordynacja ruchowa, mocne mięśnie nóg, ale też krzyża, karku, rąk czy grzbietu. Gibkie, silne ciało to recepta na sukces przy większości przeszkód jakie zastaniesz na trasie.

 

Od czego zacząć?

Od postawienia wyzwania. Nie tylko sobie. Zachęć kumpli czy partnerkę do wspólnego startu. Dzięki wzajemnej motywacji każdy trening będziesz traktował jak wyzwanie. A start drużynowy w Men Expert Survival Race da Wam ogromną  satysfakcję i frajdę. Zbierz się na odwagę i sprawdź na własnej skórze jak daleko możesz się posunąć. Challenge accepted?

 

Kiedy i gdzie?

Wrocław - 18.05.2014

Warszawa - 22.06.2014

Poznań - 19.10.2014

 

Więcej informacji na stronie: http://menexpertsurvivalrace.pl

 

Czytaj także: Buty biegowe – minimum czy maks?

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2014-12-31 14:16:37
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness (idealnafigura24.pl), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

2014-04-15 19:40:11
~Administrator

Ponad 20000 filmów i kilka tysi seriali za free WWW.KINOMANIAKPREMIUM.PL czyli Hobbit, Poradnik Pozytywnego Myślenia i Wilk z Wall Street zapraszają na spektakl ;)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.