wyszukanie zaawansowane

Ciało

Jak działają kremy z dużą zawartością mocznika?

25.07.2014

Letnia pogoda ma równie niekorzystny wpływ na skórę stóp jak zimowa. Wiatr, piasek i promienie słoneczne wysuszają ją, a niewygodne obuwie może prowadzić do otarć i zrogowaceń. Aby stopy pięknie prezentowały się w sandałkach, należy stosować kremy z dużą zawartością mocznika, który przywróci odpowiedni stopień nawilżenia skóry. – Należy pamiętać, że trzeba się zająć zarówno paznokciami, jak i całą stopą, pedicure nie powinien się ograniczać tylko do pomalowania paznokci, stopa powinna być przygotowana. Czyli zdzieramy naskórek, można do tego używać tarek albo peelingów wykonanych samodzielnie bądź zakupionych w drogeriach – mówi Magdalena Nadulna, specjalista w dziedzinie podologii z Biostudio. <br /><br />

 

(kg)

Tagi: mocznikstopypielęgnacja
REKOMENDACJA
2015-10-25 11:38:05
~Kasia 82

Zapewne kremy z mocznikiem są skuteczne ale moim odkryciem roku jest krem betaskin, który w sposób niebywale skuteczny pozwolił mi zlikwidować skłonność do pękania skóry na piętach a co najważniejsze likwiduje szybko wszelkie podrażnienia i stany zapalne skóry.. Polecam i na stopy i na dłonie.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.