wyszukanie zaawansowane

Moda

Słuchawki - ocieplane nauszniki dla zamrźluchów

123RF
21.10.2013

Słuchawki Frost w formie ciepłych nauszników to wyjątkowa propozycja dla wszystkich zmarźluchów, którzy nawet w jesienne i zimowe dni nie chcą rozstawać się ze swoją muzyką. Oryginalne audionauszniki promuje XX.Y, producent designerskich słuchawek i tabletów.

Muzyka zamiast czapki
Ciepłe nauszniki to ciekawa i wygodna alternatywa dla czapek i beretów, nic więc dziwnego, że od kilku sezonów są stylowym dodatkiem dostępnym w większości sklepów odzieżowych.

 

Chronią wyjątkowo wrażliwe na działanie niskich temperatur i wiatru uszy, ponadto stanowią doskonałe uzupełnienie każdej jesienno-wiosennej stylizacji. Prawdziwym hitem tego sezonu mogą więc okazać się nauszniki, które...w rzeczywistości są stereofonicznymi słuchawkami na kablu!

Nie rezygnuj z muzyki w jesienne dni
Słuchawki na kablu w postaci zimowych nauszników są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zmarzluchów, którzy codziennie przemierzają miasto ze swoją ulubioną muzyką na uszach. Dzięki pomysłowemu połączeniu funkcji odsłuchu muzyki i ochrony przed zimową aurą nie trzeba wybierać już między relaksem przy muzyce, a ochroną przed wiatrem i mrozem.

 

Frosty doskonale nadają się do odtwarzaczy MP3 i smartfonów, odczepiany kabel z regulacją głośności także jest utrzymany w stylistyce stylowych, włochatych nauszników. Dzięki słuchawkom Frost można mieć swoją ulubioną muzykę i ochronę przed wiatrem jednocześnie, do tego w oryginalnym i efektownym designie!
 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2014-05-20 15:29:53
~jacob

Nie musisz być gwiazdą, aby odmłodzić i poprawić swój wygląd. Nie musisz mieć milionów na koncie, aby uzyskać młodsze i piękniejsze ciało. Najważniejsze to zrobić pierwszy krok www.potegazdrowia.pl

2014-04-15 19:40:51
~Administrator

Ponad 20000 filmów i kilka tysi seriali za free WWW.KINOMANIAKPREMIUM.PL czyli zapraszają na spektakl ;)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.