wyszukanie zaawansowane

Moda

Armani ubiera drużynę rugby

18.03.2008

Giorgio Armani zaprojektował wszystkie najważniejsze kreacje Russela Crowe: od ślubnego garnituru do strojów, w których aktor wystąpił na oscarowych galach. Kiedy zatem Crowe poprosił projektanta o przygotowanie strojów dla drużyny australijskich rugbistów, Armani nie zastanawiał się nad decyzją.

Armani zaprojektował oficjalne garnitury, w których sportowcy podróżują na mecze. Dzięki nim, rugbiści mogą poczuć się niezwykle stylowo. A wszystko to zasługa Russela Crowe - aktor nie tylko jest wielkim miłośnikiem rugby, ale od niedawna również współwłaścicielem drużyny The South Sydney Rabbitohs.Australijski klub lata świetności ma już za sobą. Aktorowi zależy jednak, by jego drużyna znów zaczęła odnosić sukcesy. Mają w tym pomóc właśnie... garnitury. Aktor jest przekonany, że dodadzą pewności siebie zawodnikom i podniosą prestiż drużyny.

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego włoski designer projektuje stroje dla drużyny australijskich rugbistów. Zrobiłem to dla Russela. Poza tym, kocham sport - tłumaczył swoją decyzję Armani.

WP

Tagi: sportmodarugby
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.