wyszukanie zaawansowane

Moda

Bioaktywna odzież fitness

17.04.2008

Kolekcja Eu4ya, wykonana z dzianiny ZenSystem®, ma właściwości antybakteryjne, antyalergiczne, antyzapachowe, antygrzybiczne. Jest stabilna wymiarowo i łatwa w pielęgnacji.
Jej walory to niespotykany dotąd funkcjonalizm, oryginalne wzornictwo, wyjątkowa estetyka wykonania. Kolekcja obejmuje kilkanaście modeli, wśród nich topy, koszulki, bluzy, tuniki, spodnie z długą nogawką i nogawką 3/4.


Specjalistyczna dzianina ZenSystem® powstała z połączenia modyfikowanego włókna poliamidowego z domieszką lycry. Zapewnia ona rewelacyjną przepuszczalność wilgoci i powietrza, co gwarantuje uczucie świeżości. Wbudowane w przędzę jony srebra ograniczają nadmierny rozwój niepożądanych bakterii i stabilizują ich ilość tuż przy skórze.
Zabezpieczają przed powstawaniem przykrych zapachów, podrażnieniem skóry oraz zmniejszają ryzyko alergii. Dzianina chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.Funkcjonalne, bakteriostatyczne, a co za tym idzie, higieniczne stroje itness Eu4ya to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie odzieży sportowej. Dzianina ZenSystem® jest przyjemna w dotyku, elastyczna, miękka. Doskonale dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej umięśnienie. Nawet po wielokrotnym praniu stroje nie tracą fasonu i koloru. Nie ma obawy, że będą się mechacić albo rozciągać. Nie gniotą się, szybko schną, są lekkie.

Niepowtarzalny styl tej kolekcji zachwyci kobiety, dla których wygoda podczas ćwiczeń jest równie ważna jak elegancki wygląd. Fasony, idealnie zaprojektowane do ćwiczeń fitness, zachwycają fantazyjnym cięciem, miękką, opływową linią wstawek i lamówek, które podkreślają kobiece kształty. Dynamiczny krój, uzyskany dzięki asymetrii i powtarzające się motywy fali odpowiadają rytmicznemu charakterowi ćwiczeń fitness. W tych strojach będziesz zawsze miała ochotę pójść na trening.

Kolekcja utrzymana jest w wyrazistej sportowej kolorystyce. Dominują kolory: czerwony, czarny, szary, biały, łączone kontrastowo z dekoracyjnymi wstawkami i lamówkami lub jednolite w całym modelu.

Odzież będzie można nabyć w klubach fitness, w sklepach sportowych oraz w sklepie internetowym pod adresem www.euforya.pl

Odpowiedni strój fitness zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki temu możesz całkowicie oddać się ćwiczeniom i osiągać coraz więcej. Bioaktywna odzież Eu4ya dla kobiet to pod wielomawzględami nowość na naszym rynku.

Fot. www.euforya.pl


Więcej informacji:
EU4YA
tel. (0-67) 387 34 04
e-mail: info@euforya.pl
www.euforya.pl

SOLARIUM & Fitness

SOLARIUM & Fitness 2/2007

REKOMENDACJA
2008-06-03 14:24:40
~Nelly

E tam! Ja i tak najbardziej lubię moje stare getry i zwykły bawełniany T-shirt do ćwiczeń. Nie tam jakeis dziwne ciuchy które są sztuczne!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.