wyszukanie zaawansowane

Moda

Jesienny jogging

19.09.2008

adidas Footscan® w Złotych Tarasach
W sklepie adidas Concept Store będzie można zbadać biomechanikę stopy.

Zbliżający się Maraton Warszawski jest najlepszą inspiracją do rozpoczęcia przygody z joggingiem. Warto jednak pamiętać, że źle dobrane obuwie biegowe może być przyczyną groźnych kontuzji. Aby tego uniknąć, adidas przygotował profesjonalne badanie za pomocą systemu Footscan®, który identyfikuje indywidualne potrzeby wynikające z biomechaniki stóp oraz rodzaju treningu. Dotąd zarezerwowany dla zawodowych sportowców system Footscan® w dniach od 19 do 25 września będzie dostępny dla wszystkich na stoisku w adidas Concept Store w Złotych Tarasach.

Adidas Footscan® to unikatowy system komputerowej analizy biomechaniki ludzkiej stopy. Opracowany przez firmę adidas-Salomon AG system mierzy nacisk występujący na styku stopa-podłoże podczas biegu po bardzo czułej płytce sensorowej. Informacje analizowane są przez komputer, a następnie przenoszone na ekran, gdzie można obejrzeć rozkład nacisków stopy na podłoże oraz ich przebieg w kolejnych fazach ruchu stopy: począwszy od momentu uderzenia pięty o podłoże, poprzez przetaczanie, aż po wybicie się stopy i przejście do kolejnego kroku.System adidas Footscan® od wielu już lat jest stosowany przy projektowaniu odpowiedniego obuwia dla zawodowych sportowców. Identyfikuje indywidualne potrzeby wynikające z biomechaniki stóp, intensywności treningu oraz rodzaju uprawianego sportu. Dzięki temu, obuwie może być projektowane tak, aby wspierać pracę stóp i przeciwdziałać urazom podczas intensywnego treningu.

Po zbadaniu stóp systemem adidas Footscan®, każdy będzie mógł dobrać odpowiednie dla siebie obuwie treningowe. Specjalnie na tę okazję sklep adidas Concept Store w Złotych Tarasach przygotował szeroką ofertę produktów biegowych. Specjalna oferta obejmuje buty w cenie już od 179 zł. Szczególnie polecamy nagrodzone przez międzynarodowy magazyn o bieganiu Runners World, linie Supernova i Response. Supernova Sequence to najlepszy but stabilizujący ruch. Przeznaczony jest do codziennego biegania, a dzięki zastosowanym technologiom ForMotion® i ProModerator® doskonale chroni stopę przed urazami. Dla bardziej wytrawnych sportowców adidas stworzył model Response Cushion 17. Najnowocześniejszy system amortyzacji oraz dopasowująca się do podłoża pięta, czynią go idealnym butem dla dynamicznych biegaczy.

Linie Supernova oraz Response to nie tylko obuwie, ale cała gama produktów przeznaczonych do biegania w różnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie będzie można przetestować w specjalnym symulatorze Stormcube. Na testy Footscan® oraz Stormcube zapraszamy do specjalnego stoiska w sklepie adidas Concept Store w Złotych Tarasach w dniach od 19 do 25 września. Stoisko będzie czynne w godzinach między 12.00 a 21.00. Na miejscu będzie można również uzyskać informacje na temat Maratonu Warszawskiego.

Miejsce: adidas Concept Store, Złote Tarasy, Warszawa
Czas: 19 – 25 września, godz. 12.00 – 21.00

1 2
REKOMENDACJA
2015-06-26 09:32:19
~wiara

nie jestem przekonana do tych butów, ostatnio chciałam kupić http://www.czasnabuty.pl/product-po l-24710-SPORTOWE-BALERINY.html ale koleżanki odradzają :/

2015-05-19 17:25:21
~lenka

biegam razem z córką! ja w swoich lekkich butkach, ona też. dla wszystkich małych biegaczek polecam http://www.czasnabuty.pl/product-po l-23485-LEKKIE-BUTY-SPORTOWE.html , są naprawdę stabilne i mega wygodne

2014-12-31 14:01:56
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness (idealnafigura24.pl), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

2014-04-15 20:06:26
~Administrator

Ponad 20000 filmów i kilka tysi seriali za free WWW.KINOMANIAKPREMIUM.PL czyli Hobbit, Poradnik Pozytywnego Myślenia i Wilk z Wall Street zapraszają na spektakl ;)

2012-07-23 17:37:13
~MAGDA

JOGGING? Żeby się bogacić, to trzeba mieć wiedzę. Wystarczy poczytać portale, które zajmują się prawdziwymi inwestycjami i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy wyszukać w wyszukiwarce hasło "numer87" i mamy gotową odpowiedź.

2012-03-31 03:31:19
~Ewa

Nowy portal dla wyszukiwania produktow i firm. Firma Blue Pages Search dostarcza wyszukiwarke w efekcie ktorej uzytkownik uzyska 7 razy wiecej informacji od tradycyjnego wyszukiwania w Google! www.bpmotion.com

2011-01-13 08:34:00
~ytj

masz dużo wolnego czasu i chcesz go dobrze spożytkować i zarobić 1500zl miesięcznie? wpisz w Gogolach: GRUPOWY SYSTEM ZARABIANIA a dowiesz się więcej. ytj

2010-09-28 18:03:06
~niuskaaa

Nie masz czasu na codzienny trening czy chodzenie do fitness klubu, to noś buty Reebok EasyTone na co dzień. Rewelacyjna technologia oparta na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta powoduje naturalną niestabilność, przez co zmusza mięśnie do bardziej intensywnej pracy. W efekcie wzmacniają kluczowe mięśnie nóg z każdym krokiem.

2009-05-20 06:51:41
~ WWW

ALE BIEGACZE SA KOZACKIE...I JE SOBIE ZAPODAM.... BO MNIE AKURAT STAC.... COCO-JUMBO I DO PRZODU.......

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.