wyszukanie zaawansowane

Moda

Majtki a złoto olimpijskie

31.03.2008


Pieniądze to nie wszystko
Nie musisz wydawać fortuny, by uprawiać ulubiony sport. Wybór bielizny sportowej jest w tej chwili tak wielki, jak wybór sportów, które możemy uprawiać – każdy znajdzie coś dla siebie. Reguła jest prosta – im bardziej zaawansowany sportowiec, tym wyższa (i droższa) klasa bielizny. W walce o medal liczy się każdy gram i każda sekunda, dzięki którym sportowiec zyskuje przewagę nad przeciwnikami. W sporcie uprawianym dla przyjemności liczy się komfort i wygoda. W sklepach z bielizną sportową można znaleźć produkty na każdą kieszeń. Na pewno warto zadbać o to, by bielizna, jakiej używamy na co dzień nie była tą samą, którą zakładamy, by poćwiczyć. Nie ubieramy przecież sukni balowej, żeby pojeździć na rowerze.


Bielizna na dobry początek
Dobra bielizna nie zrobi z Ciebie sportowca, ale na pewno może sprawić, że uprawianie sportu będzie przyjemniejsze. Paweł w kwietniu wybiera się na Harpagan (ekstremalny, stukilometrowy rajd na orientację). Wie już, że ubierze sportowe bokserki, ponieważ sprawdziły się na długodystansowych marszach w trudnych warunkach. Są wygodne, przylegają do ciała, mają dobry krój, a co najważniejsze pozwalają skórze oddychać i nie obcierają – mówi. Każdy sport wymaga innej odzieży. Na basen wystarczy strój kąpielowy, ale już na rower przydałyby się spodenki i odpowiednia koszulka. Odpowiednia bielizna, to dopiero początek inwestycji, jeśli jednak może ułatwić życie, to dlaczego nie spróbować? W dobrze dobranej bieliźnie nawet nowicjusz poczuje się pewniej.

 

Elwira Senger

1 2
REKOMENDACJA
2016-08-11 18:48:03
~zofiakwiat88

nie ukrywam ze bielizna podczas uprawiania sportu jets bardzo wazne. Kiedys cwiczylam w normalnym staniku, ale bylo bardzo niewygodnie. Teraz kupilam sobie stanik sportowy, ciezko bylo znalezc jakis dobrej jakosci, troche sie naszukalam. polecam wam marke ZOio

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.