wyszukanie zaawansowane

Moda

Odzież dla początkującego narciarza

04.02.2009

Rękawiczki i czapka
Nie zapominajmy o dodatkach. Rękawice narciarskie oraz czapka są niezbędnymi akcesoriami na stoku. Najwygodniejsze rękawice to te pięciopalcowe, ponieważ zapewniają swobodę ruchów. Firma Bergson poleca rękawice z elastycznymi wstawkami i – co bardzo przydatne - z wycieraczką do gogli. W ofercie Bergsona znajdziemy też różnego rodzaju czapki z wełny i akrylu, które ochronią naszą głowę przed chłodem.

Pamiętaj!

- Nie zakładaj na stok zwykłej kurtki puchowej!
Nie zabezpieczy cię przed przemoknięciem, przemarznięciem i dostaniem się śniegu. Będzie ci niewygodnie, a nieodpowiedni materiał kurtki może się szybko uszkodzić.
- Nie zakładaj na stok dżinsów ani spodni od dresu!
Szybko przemokną, nie będą amortyzować upadków, o wygodę również będzie trudno.
- Zaopatrz się w kompletny strój sportowy!
Zacznij od termo aktywnej bielizny i wygodnej, polarowej bluzy. Dobierz odpowiednią kurtę, spodnie oraz dodatki. Pamiętaj, że specjalnie przystosowana do śnieżnych szaleństw odzież, chroni przed przemakaniem, przemarznięciem oraz amortyzuje upadki.


fot. BERGSON


 

materiał prasowy

1 2 3
REKOMENDACJA
2012-07-23 17:36:02
~MAGDA

POCZĄTKUJĄCEGO? Żeby się bogacić, to trzeba mieć wiedzę. Wystarczy poczytać portale, które zajmują się prawdziwymi inwestycjami i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy wyszukać w wyszukiwarce hasło "numer87" i mamy gotową odpowiedź.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.