wyszukanie zaawansowane

Sprzęt

Lekkie jak piórko

02.06.2009

Diety nie pomagają, siłownia za daleko, a Ty mimo wszystko chciałabyś poczuć się lekka jak piórko? Jest na to sposób! Skocz ze spadochronem i dołącz do coraz większej grupy kobiet, dla których sport ten okazał się wielką życiową pasją.

„Do naszej szkoły zgłasza się coraz więcej pań. I są to nie tylko dziewczyny, które skaczą z nami z okazji swojego wieczoru panieńskiego czy urodzin. Są to również kobiety, które mają ustabilizowane życie zawodowe i rodzinne, i które chcą przeżyć coś czego nie zapomną do końca życia.” – mówi Maciek ”Heniek” Węgrzecki, instruktor Szkoły Spadochronowej Skydive.pl, która obok profesjonalnych szkoleń dla przyszłych skoczków organizuje skoki tandemowe. „Wszystko zaczyna się od skoku w tandemie czyli z instruktorem. Zdarza się, że skaczące z nami osoby już po pierwszym skoku wiedzą, że właśnie odkryli swoją nową pasję. Wówczas proponujemy im odbycie profesjonalnego szkolenia AFF, dzięki któremu będą mogli samodzielnie skakać ze spadochronem. Coraz większa liczba naszych kursantów to kobiety.” – dodaje ”Heniek”O wzrastającym zainteresowaniu kobiet skokami świadczyć może ilość pań, które wezmą udział w EURO BIG WAY CAMP 2009 – największej spadochronowej imprezie w Europie organizowanej przez Skydive.pl,  która odbędzie się w czerwcu w Ostrowie Wielkopolskim. „W Campie weźmie udział ponad 200 uczestników z czego 35 to panie’ – mówi ”Heniek” – „O popularności tego sportu wśród pań może świadczyć to, że jeden z naszych głównych load-organizerów,  czyli osoba odpowiedzialna za figurę, którą utworzymy w powietrzu, to kobieta - Kate Cooper-Jensen. Jest ona niekwestionowaną gwiazdą światowego spadochroniarstwa. Współorganizowała Rekordy Świata ’94, ‘96’, ’99, ’04, ’06 oraz organizowała Kobiece Rekordy Świata 118-way, 131-way,156-way i JFTC 2009.”

JFTC czyli Jump For The Cause to kolejny przykład imprezy spadochronowej, która udowodni że skoki są coraz popularniejsze wśród pań. Otóż JFTC 2009 to próba pobicia rekordu świata kobiet, która odbędzie się w USA. Z całego świata przyjedzie do Kalifornii 180 spadochroniarek. Panie będę skakać w różowych kombinezonach aby wesprzeć fundację walki z rakiem piersi. Polskę w Stanach reprezentować będzie Amelia Bobowska, jedna z najlepszych spadochroniarek w naszym kraju.

Wszystkie panie, które chciałyby poczuć się dosłownie, jak w niebie, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.skydive.pl.


fot. materiały prasowe

Anna Budzyńska

REKOMENDACJA
2012-04-09 23:37:53
~ff

www.1720.pl ___________ www.1720.pl ____________

2010-04-30 23:04:08
~Mimika

Ja czuję się lekka jak piórko po prostu chodząc w moich butach Reebok Easy Tone. Mają super wkładki balansujące. Fakt - muszę się wysilać czasem by utrzymać równowagę, ale efekt jest super. .. No tak mi się jakoś skojarzyło :)

2010-04-28 16:16:42
~dfdsf

Ja to pracować nie muszę ! Mam kasy jak lodu ! Wszystko dzięki dobremu pomysłowi. Nie muszę się o nic martwić. Jeżeli chcesz zarabiać jak ja - to odwiedź stronę: FACET.WAW.PL !

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.