wyszukanie zaawansowane

Sprzęt

Muzyka dla aktywnych – słuchawki Runner 10

mat. prasowe
22.08.2013

Naturalny „dopalacz” w formie ulubionej muzyki to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na wydajny i zarazem przyjemny trening. Kwestia komfortu i wygody słuchania podczas uprawiania sportu odgrywa w tym przypadku kluczową rolę.

 

XX.Y stworzyło Runner 10, model sportowych słuchawek przeznaczony dla najbardziej aktywnych użytkowników, który dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi mp3 i radiu potrafi sprostać tym wymaganiom.

Wygoda i komfort podczas treningu
Słuchawki przeznaczone dla ludzi aktywnych, uprawiających sport powinny przede wszystkim charakteryzować się ergonomiczną i dostosowaną do kształtu uszu konstrukcją. Wygoda podczas treningu to podstawa, najważniejsza cecha, którą powinien zapewniać sprzęt tego typu. Model Runner 10 od XX.Y to lekkie, nauszne słuchawki, zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort ruchowy podczas każdego rodzaju treningu. Składany pałąk ułatwia przenoszenie – dzięki niemu słuchawki można spokojnie upchnąć w każdej sportowej torbie.Wbudowany mp3 – muzyka bez kabla
Jedną z  największych zalet modelu jest wbudowany odtwarzacz mp3 i radio, dzięki którym można uprawiać sport słuchając muzyki i to bez kabla czy dodatkowych, zewnętrznych urządzeń. Wbudowana bateria zapewnia do 6 godzin słuchania, więc ulubioną muzykę zabieramy ze sobą dosłownie wszędzie. Oczywiście, słuchawki zapewniają także możliwość podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku za pomocą kabla mini jack – mini USB, załączonego w zestawie.

Specyfikacja:
•    Wbudowany odtwarzacz mp3 na kartę Micro SD/SDHC i radio
•    Obsługiwane formaty audio: MP3/WMA
•    Wbudowana bateria (do 6 godzin słuchania)
•    Ładowanie akumulatora poprzez kabel USB
•    Możliwość podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku za pomocą kabla mini jack - mini USB
•    Equalizer
•    Składany pałąk
•    Konstrukcja zapewniająca wygodę podczas treningu

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2014-12-31 11:52:13
~ewa

Masz nadwagę? Nie możesz schudnąć? zaczniesz głodówkę ? Brak Ci motywacji? Ten problem mają wszyscy! Ale już nie ja. Pozbyłam się nadwagi raz na zawsze-12kg w 4 miesiący. Bez głodowania, bez cellulitu i energią na cały dzień. Jak ? Wejdź i się dowiedz (idealnafigura24.PL). Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

2014-05-18 20:40:56
~jacob

Podejmij kuracje oczyszczającą Twój organizm, dzięki czemu odmłodzisz i poprawisz swój wygląd www.potegazdrowia.pl

2014-04-15 19:37:48
~Administrator

Ponad 20000 filmów i kilka tysi seriali za free WWW.KINOMANIAKPREMIUM.PL czyli zapraszają na spektakl ;)

2014-02-22 12:35:47
~Andzizs

Słucham dobrej muzyki i relaksuję się przy muzyce zarabiając kasę w systemie! Codziennie wygrywanie ponad 500zł dzięki serwisowi: bogaty-typy.pl Sport to zdrowie i zarazem duże pieniądze dla każdego ... \ Pozdrawiam

2014-01-18 21:22:43
~giciorex

git

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.