wyszukanie zaawansowane

Sprzęt

Dla aktywnych

materiały prasowe
24.07.2014

Bezprzewodowe, douszne słuchawki Bluetooth z wbudowanym mikrofonem Winner od XX.Y to idealne rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy kochają aktywnie spędzać czas przy ulubionej muzyce. Niezwykle lekkie i wygodne Winner umożliwiają słuchanie muzyki bez kabli z każdego urządzenia wyposażonego w łączność bezprzewodową Bluetooth, takiego jak smartfon, tablet czy laptop.


Muzyka bezprzewodowo ze smartfona, laptopa lub MP3 z Bluetooth
Coraz większa liczba Polaków spędza czas aktywnie, na świeżym powietrzu lub w cieszących się rosnącą popularnością centrach fitness. W związku z tym, że dziś dla wielu osób nieodłącznym elementem treningu czy choćby spaceru jest ulubiona muzyka, poszukują oni rozwiązań gwarantujących przede wszystkim wygodę i komfort słuchania podczas aktywnych form spędzania czasu. To właśnie dla nich zaprojektowane zostały Winner marki XX.Y – douszne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Jedną z największych zalet Winnerów jest to, że umożliwiają słuchanie muzyki bez kabli ze wszystkich urządzeń obsługujących technologię bezprzewodowej komunikacji Bluetooth, a wbudowana bateria starczy nawet na 6 godzin odtwarzania muzyki.


Funkcja handsfree: rozmowy bez sięgania po telefon
Dzięki mikrofonowi wbudowanemu w słuchawki Winner umożliwiają odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych bez potrzeby sięgania po telefon: wystarczy nacisnąć jeden przycisk w panelu sterowania znajdującym się na słuchawkach, aby móc odebrać i swobodnie prowadzić rozmowę.  Także przełączanie utworów i zmiana głośności odbywa się łatwo i szybko dzięki wygodnemu sterowaniu znajdującemu się na kablu.


Wygodne i lekkie: doskonałe na każde warunki
Winner wyposażone zostały w niezwykle praktyczny i wygodny zaczep na ucho, zapobiegający wypadaniu słuchawek nawet podczas intensywnego ruchu. Głośniki łączy giętki, płaski a przez to odporny na skręcanie kabel, dzięki któremu słuchawki są wygodne i nie przeszkadzają w żaden sposób podczas aktywności. Wzmocnione, gumowe wykończenie chroni przed wilgocią i pyłem, dzięki czemu Winner można używać nawet w lekkim deszczu. Dodatkowo, do zestawu dołączone zostały 2 pary silikonowych nakładek w różnych rozmiarach; dzięki czemu słuchawki można idealne dopasować do swoich potrzeb. Doskonale funkcjonalne Winner zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym słuchaniu muzyki w każdym miejscu i podczas każdej czynności, a do tego, wyróżniają się świetnym designem: dostępne są w siedmiu lekkich, jasnych kolorach nawiązujących do iPhone'a 5C.
 

REKOMENDACJA
2016-07-13 19:42:23
~Dentysta

Zdrowe zęby to podstawa http://stomatolodzy.pe.hu/

2015-11-22 15:53:32
~Elwira

Najlepszy prezent dla lubiących dbać o formę to sprzęt sportowy. Wiadomo ceny są rózne, nasze zasoby finansowe też, ale zawsze można coś fajnego znaleźć. Ja w tym roku kupię http://www.e-insportline.pl/3080/st epper-easystep. mam nadzieję, że trafię w gust:)

2015-06-26 13:20:28
~eneya

jakich znowu spięć? ja mam http://www.marbo-sport.pl/product-p ol-17952-Orbitrek-magnetyczny-SG-51 1E-THUNDER-II-grafitowo-czarny-Sapp hire.html i słuchawki i nic mi się nigdy nie stało

2015-04-20 20:35:37
~AKE

a czy przy ćwiczeniach http://www.marbo-sport.pl/product-p ol-17971-Orbitrek-programowany-tx1- 0-titanium-10111wh-Reebok-Fitness.h tml nie będzie dochodziło do spięć pomiędzy urządzeniami?

2014-11-17 15:14:49
~Ania

Takie słuchawki rzeczywiście są bardzo przydatne. Ja również korzystam z nich wtedy, kiedy spędzam czas aktywnie. Są bardzo wygodne podczas biegania. Polecam wszystkim! Jeśli przeraża kogoś cena słuchawek przedstawionych w artykule, polecam produkt dostępny w supermarkecie za 19,90 :) http://bit.ly/1xxelGE - tu wrzucam link do gazetki , ale można od razu się przejść do Auchan :)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.