wyszukanie zaawansowane

Sprzęt

Trikke

21.07.2008

Urządzenie to nazywa się Trikke i jest to nowatorski trzykołowy pojazd, który łącząc w sobie funkcje deskorolki, bmx-a, łyżworolek, roweru, tańca i nart, bez pedałowania i odpychania się pozwala samodzielnie poruszać się wraz z kierowcą. Każdy kto pierwszy raz spojrzy na jadącego na Trikke zadaje sobie pytanie „co wprawia to w ruch” ‘ „gdzie są akumulatory”?

Ale Trikke wykorzystuje opatentowany przez Trikke Tech system technologii 3CV, który pozwala napędzać jeźdźcowi to urządzenie bez żadnych łańcuchów, pedałów, bez żadnego odpychania się i dotykania nogami ziemi!! Ta elegancka i prosta konstrukcja to platformy oparte na trzech kołach, która wychyla się poprzez płynne zwroty razem z jeźdźcem, podczas gdy wszystkie trzy koła pozostają w stałym kontakcie z ziemią. Trikke może jeździć z szybkością nawet do 35 km/h po płaskiej nawierzchni, i można swobodnie przejechać nawet 80 km w ciągu jednego dnia, a również można podjeżdżać pod wzniesienia do 17% nachylenia ( po krótkiej nauce!).

Projekt Trikke pozwala jeźdźcowi naturalnie zaangażować jego całe ciało w jazdę. Stojąc na platformach utrzymujesz równowagę podczas jazdy i wstrząsów, a twoje ręce poprzez mocne pchanie i kurczowe trzymanie się kierownicy dają kontrolę i stabilność jazdy.

Ten 3 kołowy pojazd pozwala jeźdźcowi poczuć fenomen swojego ciała, i poprzez to swój umysł wprowadzisz w stan ogromnego, pełnego wdzięku uniesienia. Ten produkt, daje nam jednocześnie radość, zdrowie, kondycję i odradza w nas szacunek i uznanie dla siebie samego i naszego życia…bo jazda jest jak rock'and'roll. Jest to niesamowity pojazd dający wiele radości z jazdy, uprawiania tak sportu i spędzania w ten sposób wolnego czasu. Jazda na Trikke to połączenie fitnessu, siłowni, roweru, rolek, nart, tańca, deskorolki, bmx-a. Pracuje całe ciało ale najważniejszą cechą Trikke jest to, że jazda wzbudza u każdego permanentny uśmiech na twarzy. Dlaczego? Otóż jazda i "bujanie się" powodują wydzielane w naszym mózgu endorfin, hormonów szczęścia, naturalnego narkotyku. Jazda powoduje wiele przyjemnych doznań i naprawdę uzależnia. Każdy kto jeździ na Trikke ma dokładnie take samo zdanie!! Chce jeździć, jeździć i jeździć!

1 2
REKOMENDACJA