wyszukanie zaawansowane

Sprzęt

 • Skacz po zdrowie i... dobry humor!

  Jak spalać kalorie trzy razy szybciej niż podczas joggingu? Jak schudnąć, usprawnić funkcjonowanie układu krążenia i poprawić koordynację ruchową bez zbędnego obciążania stawów? Skacząc na trampolinie!

 • Dziecko na hulajnodze - trening przez zabawę

  Wakacje to dla wielu rodziców jedyny moment w roku, kiedy mogą swobodnie spędzać czas ze swoim dzieckiem. Warto wykorzystać ten okres na rozwijanie motoryki i koordynacji ruchowej naszej pociechy

 • Światło LED - ochrona przed grypą

  Zaczęły się jesienne chłody, słoty i przede wszystkim krótkie dni. Brak słońca i światła bardzo niekorzystnie oddziałuje na nasz organizm, zarówno na kondycję fizyczną, jak i na psychikę.

 • Lekkie jak piórko

  Diety nie pomagają, siłownia za daleko, a Ty mimo wszystko chciałabyś poczuć się lekka jak piórko? Jest na to sposób! Skocz ze spadochronem i dołącz do coraz większej grupy kobiet, dla których sport ten okazał się wielką życiową pasją

 • Drżyjcie mięśnie

  Fachowcy z branży fitness cały czas szukają nowych rozwiązań, które mogłyby wzbogacić i urozmaicić ofertę klubów fitness, jednocześnie dając uczestnikom zajęć ruchowych kompleksowy i efektywny trening. Tak powstał nowy przyrząd do ćwiczeń - flexibar.