wyszukanie zaawansowane

Suplementy

Nieprzespane noce, podkrążone oczy, przesiadywanie do rana – czy to nie czas karnawału? Bynajmniej - to czas sesji - morderczy maraton dwóch tygodni siedzenia w bibliotece, uczenia się do późnych godzin, stresu i litrów wypitej kawy.
 • Aby zadbać o stawy, potrzebujesz EKSPERTA

  Problemy ze stawami, mimo ogromnych postępów w diagnostyce i rozwoju metod radzenia sobie z tymi dolegliwościami, należą do najważniejszych zagadnień społecznych o światowym zasięgu. Uznane zostały także za chorobę cywilizacyjną.

 • Yerba Mate - pobudza, rozjaśnia umysł, odchudza

  Ostrokrzew paragwajski, zwany także herbatą paragwajską lub yerba mate, to drzewo dorastające do 15 m wysokości. Substancjami czynnymi rośliny jest przede wszystkim kofeina. Ponad to zawiera ona kwasy chlorowcowe, saponiny, flawonoidy i wiele witamin

 • Caps

  Zupełna nowość na rynku polskim. Caps jest jednocześnie izotonikiem i napojem energetycznym wykonanym wyłącznie na bazie naturalnych soków z owoców cytrusowych. W dwóch smakach: grejpfrutowym oraz pomarańczowo-cytrynowym.

 • Giga Max

  Wakacje to czas wypoczynku i wyjazdów urlopowych. To również dobry moment, aby zadbać o swoje zdrowie, wzmocnić organizm i zregenerować siły, które potrzebne będą nie tylko na wakacyjnych szlakach, ale też po powrocie do codziennych obowiązków.

 • Kłącze imbiru

  Preparaty zawierające sproszkowany imbir lub wyciąg z niego zaleca się przyjmować około pół godziny przed planowaną podróżą. Dzienne dawka surowca powinna mieścić się w granicach 2-4 g. Lek nie wywołuje uczucia senności.