wyszukanie zaawansowane

Suplementy

Giga Max

21.07.2008

Wakacje to czas wypoczynku i wyjazdów urlopowych. To również dobry moment, aby zadbać o swoje zdrowie, wzmocnić organizm i zregenerować siły, które potrzebne będą nie tylko na wakacyjnych szlakach, ale też po powrocie do codziennych obowiązków.

Stresująca i wymagająca praca, stres, intensywny tryb życia oraz długie miesiące zimy
i wiosny powodują, że na letnie dni czekamy z utęsknieniem licząc, że słońce doda energii naszym działaniom. Jednak piękna pogoda nie wystarczy, aby poczuć pełnię sił. Przemęczony organizm potrzebuje skondensowanej dawki witamin i minerałów – kompleksowego uzupełnienia diety. Pomogą nam w tym z pewnością suplementy, np. GigaMax, zawierający kompletny zestaw składników odżywczych. Jego skład korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie, koncentrację, pozwoli odzyskać witalność i pełnię sił.


W jego skład wchodzi: 85 mg standaryzowanego ekstraktu z żeń-szenia Panax Ginseng C.A. Meyer zawierającego 7% ginsenozydów, 30 mg standaryzowanego ekstraktu z guarany zawierający 12% kofeiny, 37,2 mg standaryzowanego ekstraktu z zielonej herbaty zawierający 30% polifenoli oraz 3% kofeiny, 1 mg luteiny oraz pełen kompleks witamin i minerałów.
Żeń-szeń z ginsenozydami, odkryty przed wiekami przez Chińczyków, przeciwdziała zmęczeniu, opóźnia procesy starzenia, wzmacnia koncentrację. Guarana natomiast doda energii i witalności zmęczonemu organizmowi, korzystnie wpłynie na jego kondycję zwłaszcza przy wysiłku krótkim i beztlenowym, a także zwiększy wytrzymałość. Właściwości zielonej herbaty to przede wszystkim dobroczynny wpływ na odporność organizmu przed chorobami i wolnymi rodnikami oraz zapobieganie chorobom nowotworowym. Ma także korzystny wpływ na zapamiętywanie i kojarzenie. Luteina – antyoksydant – wzmocni barierę siatkówki oka i stanowić będzie naturalny filtr przed promieniowaniem UV i UB.

Giga Max
Skład: 85 mg standaryzowanego ekstraktu z żeń-szenia Panax Ginseng C.A. Meyer zawierający 7% ginsenozydów, 30 mg standaryzowanego ekstraktu z guarany zawierający 12% kofeiny, 37,2 mg standaryzowanego ekstraktu z zielonej herbaty zawierający 30% polifenoli oraz 3% kofeiny, 1 mg luteiny, pełen kompleks witamin
i minerałów.
Dawkowanie: 1 tabletka dziennie
Opakowanie: 210 tabletek
Cena: ok. 13-18 zł/1listek
Dostępny w większości aptek w Polsce
Dystrybucja: Laboratoria La Medica, ul. Ks. Pba Bednarza 2A-6, bud. E, 40-348 Katowice

REKOMENDACJA
2018-04-14 16:34:06
~Asia

Dzięki Gold żeń-szeń mam zdecydowanie więcej energii. Ten preparat to doskonała alternatywa dla dużych ilości kawy. Oprócz długotrwałego pobudzania daje również poprawę koncentracji

2015-04-13 13:23:36
~TOM

Witam witaminy brałem przez jakieś 5-miesięcy do póki nie zacząłem się źle czuć i nie wiedziałem że przyczyną są te witaminy a konkretnie guarana która ma dużo kofeiny , w połączeniu z alkoholem na drugi dzień na kacu lęki i drgawki ,lęki po odstawieniu gigamax utrzymywały się jakieś 2miesiące towarzyszące duszności zawroty głowy nigdy więcej takich dopalaczy.

2015-04-13 13:21:52
~Tomek

Witam witaminy brałem przez jakieś 5-miesięcy do póki nie zacząłem się źle czuć i nie wiedziałem że przyczyną są te witaminy a konkretnie guarana która ma dużo kofeiny , w połączeniu z alkoholem na drugi dzień na kacu lęki i drgawki ,lęki po odstawieniu gigamax utrzymywały się jakieś 2miesiące towarzyszące duszności zawroty głowy nigdy więcej takich dopalaczy.

2014-06-02 21:19:22
~ty

Hej.Wiecie że wysiłek fizyczny sprzyja produkcji wolnych rodników które są bardzo niebezpieczne dla naszego organizmu.Im więcej trenujemy tym więcej sie ich w nas namnaża a to prowadzi do patologicznych zachowań naszych komurek w tymn do uposledzonej replikacji DNA.Bardzo ważna jest suplementacja antyoksydantów.Mój kolega który bardzo duż otrenuje bo gra w piłkę nożną w 1 lidze i do tego sporo siłowni dostał od swojego lekarza klubowego środek który zawiera taksyfolinę kt

2014-05-20 15:20:42
~jacob

Podejmij kuracje oczyszczającą Twój organizm, dzięki czemu odmłodzisz i poprawisz swój wygląd www.potegazdrowia.pl

2012-07-23 17:41:55
~MAGDA

GIGAMAX? Żeby się bogacić, to trzeba mieć wiedzę. Wystarczy poczytać portale, które zajmują się prawdziwymi inwestycjami i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy wyszukać w wyszukiwarce hasło "numer87" i mamy gotową odpowiedź.

2009-01-18 18:25:05
~arnoldi

Naturalne białko ................................... .................. Szczerze polecam wildwestjerky.plANUJ rozsądnie swoje przekąski . Wild west jerky to smaczne, zdrowe,pozywne,niskokaloryczne ,naturalne proteinki suszonej wołowinki- gorąco polecam- naprawdę warto.Mało jesz a głodu nie czujesz

2008-09-07 18:02:56
~Olga, 53 l

Po Giga chciało mi się jeść ... Tak mnie nakręcał. Zatem warto od razu mieć pod ręką jakieś przekąski, bo inaczej - to energię spalimy na poszukiwanie batonów. Nie polecam też popołudniu - od razu noc z głowy - chyba, że taki mamy cel. Można też źle się poczuć - jak się weźmie tabletę na pusty żołądek. Dlatego warto zjeść jakieś śniadanie. Po kilku dniach można przywyknąć i zacząć przenosić góry! Problem głodu jakoś mija ... i zaczyna się myśleć o zdro

2008-08-31 16:47:35
~Sylwia

Znalazłam tanio gigamax po 85 zł za 210 tabletek. Nie potrzebuje tak dużo - czy ktoś się ze mną podzieli kosztem zakupu? wiasyl@interia.pl

2008-08-17 17:01:36
~Tadzik

-trwać pluchy, chłody i zimne poranki. Polecam każdemu mało odpornemu na zimę! Oczywiście, trzeba szukać w dobrych aptekach! Albo zamawiać w aptece, by sprowadzili.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.