wyszukanie zaawansowane

Suplementy

Caps

05.08.2008

NATURALNY ZASTRZYK ENERGII:
Zupełna nowość na rynku polskim. Caps jest jednocześnie izotonikiem i napojem energetycznym wykonanym wyłącznie na bazie naturalnych soków z owoców cytrusowych. W dwóch smakach: grejpfrutowym oraz pomarańczowo-cytrynowym. Nie zawiera środków słodzących ani sztucznych barwników, (śladowe ilości cukru jak w tradycyjnym napoju energetycznym). Stworzonych z węglowodanów: fruktozy (owoce cytrusowe) i dekstrozy (pszenica), które dają naturalny zastrzyk energii na długi czas, przyczyniając się do większej wytrzymałości oraz wytrwałości. Dodatkową zaletą jest ergonomiczne opakowanie ze szczelną zakrętką.CAPS BARDZIEJ WYTRZYMAŁY, NATURALNY
Caps przeszedł w Koln specjalistyczne badania i testy, które miały ukazać jego efektywność oraz pozycję na tle pozostałych napojów energetycznych. Udowodniono, iż CAPS zawiera mniej kalorii i daje więcej energii niż inne napoje.

NOWA, UNIKATOWA POZYCJA CAPSA W SEKTORZE NAPOJÓW ENERGETYCZNYCH:

CAPS powstał z potrzeby stworzenia perfekcyjnego napoju energetycznego, który odpowiadałby preferencjom wymagającego klienta. Coraz więcej ludzi aktywnie uprawia sport, ale przede wszystkim ceni sobie naturę (zdrowe napoje, jedzenie) i wystrzega się suplementów zawierających szkodliwe związki chemiczne. Badania udowodniły, iż ludzie wolą spożywać napoje tylko na bazie naturalnych soków z owoców.

CAPS tworzy nowy rodzaj izotoników, w zupełności nieszkodliwych, skutecznych i naturalnych.

1 2
REKOMENDACJA
2014-12-31 12:33:38
~kasia

Ja na energię polecam zdrową i pyszną herbatkę. A dobra herbatka również świetnie pomaga w odchudzaniu. Ale sama herbata nie pomoże, wiem ze swojego doświadczenia. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, do tego poleciła mi znajoma świetną herbatę, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na (www.idealnafigura24.pl)

2014-05-20 15:18:59
~jacob

Podejmij kuracje oczyszczającą Twój organizm, dzięki czemu odmłodzisz i poprawisz swój wygląd www.potegazdrowia.pl

2012-10-22 12:28:34
~leszek

hmmm... takie wyrwane z kontekstu porady to tylko bezsensowne robienie ludziom wody z mózgów... jak chcecie poczytac rzeczywiscie artykuły kompleksowo opisujące tematy to jest taka ciekawa strona. www.naturamantra.pl ... dla mnie jest super... chociaz jest chyba całkiem nowa...

2012-07-23 17:41:41
~MAGDA

BIAŁKO? Żeby się bogacić, to trzeba mieć wiedzę. Wystarczy poczytać portale, które zajmują się prawdziwymi inwestycjami i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy wyszukać w wyszukiwarce hasło "numer87" i mamy gotową odpowiedź.

2009-01-18 18:21:46
~arnold

Jesli chodzi i białko............................ ......... Szczerze polecam wildwestjerky.plANUJ rozsądnie swoje przekąski . Wild west jerky to smaczne, zdrowe,pozywne,niskokaloryczne ,naturalne proteinki suszonej wołowinki- gorąco polecam- naprawdę warto.Mało jesz a głodu nie czujesz

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.