wyszukanie zaawansowane

Suplementy

Sesja bez stresu z Multi-tabs Active

22.01.2009

Nieprzespane noce, podkrążone oczy, przesiadywanie do rana  – czy to nie czas karnawału? Bynajmniej - to czas sesji - morderczy maraton dwóch tygodni siedzenia w bibliotece, uczenia się do późnych godzin, stresu i litrów wypitej kawy. Kto może i chce się na to narażać? A jednak wielu studentów przechodzi, dobrowolnie oczywiście, tą próbę regularnie i to aż dwa razy do roku. Razem miesiąc niezwykle intensywnej pracy umysłowej i osłabiania organizmu.

Najważniejsze w tym czasie jest by jak najwięcej się nauczyć, zapamiętać, zrozumieć – ale jak tutaj pracować, kiedy czasu jest mało, a materiałów pełno? Im dłużej siedzimy tym trudniej jest się skoncentrować, szybciej się męczymy i jeszcze więcej czasu potrzebujemy na naukę. Jak wydostać się z tego błędnego koła? Warto jest zadbać o to, by organizm nie był przemęczony, umysł pracował jaśniej, skoncentrowany na zadaniu. Dzięki temu można oszczędzić sobie przynajmniej części stresu, zmęczenia i czasu. Do tego trudnego zadania – nauki w sesji – potrzeba 2 x więcej energii i witalności, a najlepiej zapewnić ją sobie za pomocą sprawdzonych środków! Jedną z propozycji jest suplementacja diety, dostarczenie organizmowi wszystkich tych składników odżywczych, których potrzebuje na co dzień a jakich szczególnie mu brak w przypadku wzmożonego wysiłku i stresu. Za pomocą suplementów można poprawić również koncentrację.Jedną z propozycji stworzonych z myślą o takich problemach jest suplement diety Multi-tabs® Active. Zawarty w nim żeń-szeń dostarcza organizmowi niezbędnej dodatkowej dawki energii, która pomoże nam przetrwać wzmożony okres sesji. Dodatkowo właściwości terapeutyczne żeń-szenia wpływają pozytywnie na pamięć! Witaminy i minerały najlepiej oddziałują wzbogacone o adaptogeny, które działają w organizmie jak regulatory – uaktywniają substancje uspokajające lub pobudzające w zależności od potrzeb organizmu. Najlepiej znanym adaptogenem jest właśnie wyciąg z żeń-szenia. Wyjątkową dużą jego dawkę – 127,1 mg - znajdziemy w preparacie Multi-tabs® Active firmy Ferrosan. Dzięki niemu będziemy mieć 2 x więcej energii!

1 2
Tagi: energiakoncentracjasesja
REKOMENDACJA
2009-10-28 18:36:37
~beata

Zażywam Multi Tabs active w momentach wzmożonego wysiłku umysłowego (np. sesja egzaminacyjna). Świetnie poprawia pamięć i koncentrację! Ponadto przeciwdziała uczuciu zmęczenia (tak wszechobecnym podczas sesji:))

12

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.