wyszukanie zaawansowane

Suplementy

Kreatyna

11.06.2008

Czy to prawda, że podczas zażywania kreatyny należy pić dużo wody?
Organizm ludzki posiada zdolności magazynowania kreatyny w mięśniach, przez co komórki  mięśniowe wchłaniają większe ilości wody w celu wyrównania stężeń osmotycznych. Następstwem tego jest wzrost objętości mięśni. Musicie jednak pamiętać, że zatrzymanie wody wiąże się z wystąpieniem skutków ubocznych, takich jak kurcze mięśni. Należy więc zwiększyć spożycie wody, dzięki czemu w dużym stopniu im zapobiegniemy, a może nawet wyeliminujemy.Jak zwiększyć wchłanianie kreatyny?
Od dawna wiadomo, że jeśli chcemy zwiększyć wchłanianie kreatyny, musimy jednocześnie podwyższyć poziom insuliny. Idealnym do tego środkiem były (dla niektórych są) węglowodany. W obecnym czasie firmy produkujące kreatynę, „wypuszczają” również preparaty mające za zadanie nasilić i zwiększyć  jej przyswajanie. Możemy spotkać na półkach sklepowych, takie preparaty jak: D-ryboza, dekstroza i wiele innych, które według producenta pozwolą na maksymalne podniesienie insuliny, prze co kreatyna zostanie szybciej i lepiej wchłonięta do komórek mięśniowych.

Podsumowanie
Zakup kreatyny nie będzie na pewno zakupem nieudanym, a każdy kto tego zakupu dokona , może być pewny, że wydane pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto.

Arek Kozłowski

1 2
REKOMENDACJA
2015-06-30 14:32:01
~BarbaraN

Myślę, że kreatyna będzie coraz bardziej popularna i powstaną jej nowe, coraz łatwiej wchłanialne formy. W Polsce można już opracować własną kreatynę w lubelskiej firmie produkcyjno badawczej AmerPharma. ( http://amerpharma.com/produkty/ )

2013-11-22 14:49:49
~kofeina.com.pl

REKLAMA-- KOFEINA BEZWODNA, KREATYNA, L-KARNITYNA - KUP NA KOFEINA.COM.PL -- REKLAMA

2009-01-18 18:27:01
~arnoldi

Czas na naturalne proteiny Szczerze polecam wildwestjerky.plANUJ rozsądnie swoje przekąski . Wild west jerky to smaczne, zdrowe,pozywne,niskokaloryczne ,naturalne proteinki suszonej wołowinki- gorąco polecam- naprawdę warto.Mało jesz a głodu nie czujesz

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.