wyszukanie zaawansowane

Suplementy

Enzymy proteolityczne

11.06.2008

Badania kliniczne potwierdziły, że stosowanie terapii enzymatycznej w stanach zapalnych powoduje:
•    zmniejszenie dolegliwości bólowych,
•    zmniejszenie obrzęku i zaczerwienienia,
•    eliminację objawów ubocznych związanych ze stosowaniem niesterydowych leków przeciwzapalnych,
•    poprawę samopoczucia i jakości życia pacjentów,
•    skrócenie okresu leczenia.


Pośrednio dzięki enzymom proteolitycznym następuje szereg korzystnych dla osób stosującym intensywne ćwiczenia fizyczne procesów: przyrost siły i czystej tkanki mięśniowej, przyspieszenie odbudowy i regeneracji tkanki mięśniowej, zahamowanie rozpadu mięśni w trakcie wysiłku.

Na polskim rynku dostępny jest preparat zawierający szeroką gamę enzymów proteolitycznych, przygotowany w oparciu o najnowszą technologię i wiedzę, z zachowaniem najwyższych farmaceutycznych standardów. Produkty zawierające enzymy stosowane są w USA od ponad 70 lat. Ich receptura i jakość są stale ulepszane, a ich działanie jest udowodnione przez wiele badań klinicznych. Kapsułki preparatu zawierają proteazy otrzymywane na drodze biosyntezy oraz proteazy pochodzenia roślinnego (bromelina, papaina).
W przypadku intensywnego wysiłku fizycznego należy stosować 2 kapsułki 2 razy dziennie.

UWAGA! Preparat należy przyjmować na pusty żołądek, minimum pół godziny przed posiłkiem.

Arek Kozłowski

1 2
REKOMENDACJA
2009-01-18 18:25:54
~arn

Czas na bialko naturalne.......................... ............ Szczerze polecam wildwestjerky.plANUJ rozsądnie swoje przekąski . Wild west jerky to smaczne, zdrowe,pozywne,niskokaloryczne ,naturalne proteinki suszonej wołowinki- gorąco polecam- naprawdę warto.Mało jesz a głodu nie czujesz

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.