wyszukanie zaawansowane

Suplementy

Caps

05.08.2008

CAPS jest nowym, perfekcyjnym napojem energetycznym. Stworzonym na bazie naturalnego soku z owoców oraz źródła energii przyczyniającego się do dłuższej wytrzymałości. To idealny napój dla ludzi aktywnie uprawiających sport, ale przede wszystkim ceniących sobie naturę (zdrowe napoje, jedzenie) i unikających suplementów zawierających szkodliwe związki chemiczne.

Jak działa CAPS?

Dzięki zawartości fruktozy z naturalnego soku z owoców cytrusowych i dekstrozy z pszenicy, które są naturalnymi węglowodanami zwiększa bilans energetyczny organizmu. Wpływa na zwiększenie zasobów energii oraz podwyższenie się wydolności i wytrzymałości treningowej na długi czas.Jakie korzyści daje CAPS?

CAPS – izotonik przywraca organizmowi SIŁĘ, ENERGIĘ ORAZ OPTYMALNIE NAWADNIA go podczas wysiłku. Nie zawiera środków słodzących ani sztucznych konserwantów. CAPS posiada mniej kalorii
( w 100ml znajduje się ok. 20,7 kcal) i daje więcej energii na dłuższy czas niż inne napoje energetyczne (badania i testy przeprowadzone w Köln / WILD 2005. CAPS tworzy nowy rodzaj izotoników, w zupełności nieszkodliwych, skutecznych i naturalnych.

- naturalny sok z owoców
- bez środków słodzących
- niski poziom kalorii
- plus dekstroza z pszenicy
- śladowa ilość cukru jak w tradycyjnym napoju energetycznym

1 2
REKOMENDACJA
2014-12-31 12:33:38
~kasia

Ja na energię polecam zdrową i pyszną herbatkę. A dobra herbatka również świetnie pomaga w odchudzaniu. Ale sama herbata nie pomoże, wiem ze swojego doświadczenia. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, do tego poleciła mi znajoma świetną herbatę, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na (www.idealnafigura24.pl)

2014-05-20 15:18:59
~jacob

Podejmij kuracje oczyszczającą Twój organizm, dzięki czemu odmłodzisz i poprawisz swój wygląd www.potegazdrowia.pl

2012-10-22 12:28:34
~leszek

hmmm... takie wyrwane z kontekstu porady to tylko bezsensowne robienie ludziom wody z mózgów... jak chcecie poczytac rzeczywiscie artykuły kompleksowo opisujące tematy to jest taka ciekawa strona. www.naturamantra.pl ... dla mnie jest super... chociaz jest chyba całkiem nowa...

2012-07-23 17:41:41
~MAGDA

BIAŁKO? Żeby się bogacić, to trzeba mieć wiedzę. Wystarczy poczytać portale, które zajmują się prawdziwymi inwestycjami i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy wyszukać w wyszukiwarce hasło "numer87" i mamy gotową odpowiedź.

2009-01-18 18:21:46
~arnold

Jesli chodzi i białko............................ ......... Szczerze polecam wildwestjerky.plANUJ rozsądnie swoje przekąski . Wild west jerky to smaczne, zdrowe,pozywne,niskokaloryczne ,naturalne proteinki suszonej wołowinki- gorąco polecam- naprawdę warto.Mało jesz a głodu nie czujesz

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.