wyszukanie zaawansowane

Suplementy

 • Enzymy proteolityczne

  Dzięki enzymom proteolitycznym następuje szereg korzystnych dla osób stosującym intensywne ćwiczenia fizyczne procesów: przyrost siły i czystej tkanki mięśniowej, przyspieszenie odbudowy i regeneracji tkanki mięśniowej, zahamowanie rozpadu mięśni.

 • Kreatyna

  Nie znam kulturysty który nie słyszał o kreatynie lub jej nie zażywał. Jej cudowne właściwości i moc poznano już kilkanaście lat temu, ale wtedy nie osiągała takiej sprzedaży jak teraz - pisze Arek Kozłowski, trener kulturystyki.

 • Kapsułki pełne mocy

  Coraz częściej kupujemy preparaty, które pomagają wybiórczo uzupełnić codzienne menu i korzystnie wpływają na zdrowie, wygląd, a nawet libido!

 • ARGININE caps

  Aminokwas popularny w sportach siłowych i kulturystyce. 500 mg L-argininy w kapsułce. Zwiększenie wydzielania hormonu wzrostu. Zwiększenie potencjału energetycznego. Efektywne gospodarowanie tkanką tłuszczową. Praktyczna forma kapsułek. Bez cukru.

 • Nowe spojrzenie na produkty mleczne

  Są to produkty pozostające w niełasce zawodowych kulturystów. Jedni ich nie lubią, drudzy po prostu nie jedzą. Jedni i drudzy mają ?nieodparte? argumenty na obronę swoich stanowisk. A tymczasem ? to jest białko!