wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Eksperci radzą

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

Teksty

Dieta a nowy styl życia

06.02.2010

Każda z nas marzyła kiedyś o pozbyciu się kilku zbędnych kilogramów.W tym celu szybko zaglądałyśmy do internetu czy książek, aby odnaleźć najlepszą dla nas dietę.

Łudziłyśmy się, iż istnieją szybkie i zarazem trwałe sposoby na zbicie wagi.Na prawdę chcesz schudnąć? Zapomnij o diecie. Jeśli sama mam zająć stanowisko w owej kwestii, powiem, że słowo dieta, jeśli chodzi o odchudzanie, powinno zniknąć ze słowników. Dieta powinna być zalecana tylko w skrajnych przypadkach (choroby itp.). Usiądź teraz spokojnie i pomyśl o swoim trybie życia.Ile uprawiasz sportu, co jesz i jak często.

Bowiem tu leży klucz do rozwiązania odwiecznego problemu z nadwagą. Od dziś powiedz sobie: nie stosuję diety, zmieniam tryb życia na zawsze!. To oczywiste, że zawsze zdarzają się jakieś wpadki jedzeniowe, ale przy długotrwałym zdrowym odżywianiu nie powinny być zbytnim utrapieniem.

Korzyści? Będziesz czuła się lepiej, miała piękne ciało, pozyskasz zdrowie fizyczne i psychiczne (znikną huśtawki nastrojów czy nawet stany depresyjne). Zastanawiasz się jak zacząć? Na początek zmień pieczywo białe na chrupkie bądź ciemne (podobno orkiszowe jest najzdrowsze), a ryż biały zmień na brązowy. Jedz co 3 - 4 h  (może to być nawet przekąska - orzechy, owoce,mogą być suszone, gdyż są bogate w niezbędne nienasycone kw. tłuszczowe i błonnik) i przede wszystkim nie zapominaj o śniadaniu (do 2 h po przebudzeniu).

Czy wiesz, że naukowcy odkryli, że ludzie zjadający pełnowartościowe śniadania (białka, węglowodany i nienasycone kw. tłuszczowe) chudną, może i w dłuższym czasie, ale więcej i trwalej od tych, co ograniczają je węglowodanowo. Nie bój się więc dostarczyć rano organizmowi porządnej dawki zdrowych węglowodanów! Nigdy nie chodź głodna i pomyśl o najwygodniejszym dla ciebie wysiłku fizycznym.

To niesamowite, ale ja sama w końcu, po długich męczarniach z odchudzaniem, zmieniłam po prostu swój tryb życia na zdrowszy (okazyjnie pozwalam sobie na słodką przyjemność) i czuję się wyśmienicie, a moje badania wykazują, że jestem okazem zdrowia. Pokochałam zdrową żywność i sport, a jak widzę słowa dieta cud - wybucham śmiechem. :D Teraz kolej na Ciebie. Powodzenia!

Kaja K.

REKOMENDACJA
2015-01-15 09:25:42
~KONS

Korzystałam z różnych gabinetów SPA ale najlepszym gabinetem jest moje domowe zacisze w łazience używając bardzo dobrych kosmetyków kupując taniej 25% po zarejestrowaniu przez linka partnerskiego https://d053754.atw.c om.pl/register.html https://zanetaf rackowiak.atw.com.pl/register.html https://aniagluminska.atw.com.pl/re gister.html https://d184758.atw.com.pl/registe r.html ?

2015-01-09 23:19:58
~br.Józef

Kąpiel Świętojańska pomoże ci w oczyszczeniu organizmu z toksyn. Wielu z nas cierpi z powodu nagromadzenia w ciągu życia w organizmie zanieczyszczeń (toksyn, złogów), niekiedy, nie mając bolesnych objawów nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich występowania. Mamy wielostopniowy system oczyszczania, rozpoczynający się w jelicie grubym, następnie w wątrobie i nerkach; nasza krew jest w tych narządach oczyszczana. Smutne to, gdyż przysłowiowe „jajko” zechciało być mądrzejsz

2014-12-31 13:37:08
~KASIA

Nie jest tak, że masz nadwagę, bo jesz za dużo! Masz nadwagę, bo jesz za mało! To prawda. Jesz za mało podstawowych substancji odżywczych. TERAZ I TY MASZ SZANSĘ UZYSKAĆ IDEALNĄ FIGURĘ I CIESZYĆ SIĘ NiĄ TAK DŁUGO JAK ZECHCESZ! Zyskasz w ten sposób piękną sylwetkę, doskonałą kondycję, świetne samopoczucie, zwiększoną odporność na wiele chorób.Osiągniesz to stosując nasz program dostosowany dla każdego (idealnafigura.com/gberes).

2012-02-23 14:17:51
~viola

Odchudzanie! Trzeba likwidować przyczynę a nie skutek. Trzeba zbadać poziom hormonów i enzymów. Wiem, że najtaniej i najszybciej można zbadać to urządzeniem Quantec w Gabinecie INTEGRUM w Warszawie.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.