wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

Wiele kobiet marzy o gładkich, elastycznych i nawilżonych stopach. Szczególnie ważne staje się to dla nas w okresie letnim, wtedy gdy chodzimy w odkrytych butach i pokazujemy stopy na plaży. Co zrobić, by wyglądały one pięknie i były zadbane?
 • Kosmetyki dla zdrowia dziecka i mamy

  Moda na sięganie po naturalne kosmetyki trwa, coraz większa świadomość konsumentów pozwala wybierać produkty bez szkodliwej chemii. Zwłaszcza jest to istotne w kontekście pielęgnacji dzieci - już od niemowlęctwa.

 • Kosmetyki organiczne i naturalne – skład, który robi różnicę

  Jak w czasach mody na ekologię odróżnić prawdziwie naturalne i organiczne kosmetyki od tych, które tylko wykorzystują dobrą sławę roślinnych składników? Czy warto zapłacić za nie nawet dwa razy więcej niż za kosmetyki tradycyjne?

 • Kremy przeciwzmarszczkowe. Kiedy je stosować?

  Starzenie się skóry jest nieuniknione, ale również pamiętajmy, że jest to stan naturalny i fizjologiczny. Głównym objawem tego procesu jest nadmierne przesuszenie skóry, obniżenie jej elastyczności, spowolnienie procesów regeneracyjnych

 • Trądzik różowaty – wróg dojrzałej skóry

  Trądzik? To słowo większość z nas kojarzy z pryszczatym nastolatkiem, dla którego okres dojrzewania jest ciągłą walką o czystą i zdrową skórę.

 • Mocznik jako składnik kremów regenerujących

  Mocznik to naturalna substancja wytwarzana przez człowieka wskutek przemiany białek. Jest wydalany wraz z moczem i częściowo z potem. Do celów kosmetycznych używa się syntetycznie stworzonego mocznika w postaci kryształków

12345...52