wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

Wymarzony relaks

materiały prasowe
17.02.2014

Relaks, wyciszenie i odpoczynek to główne powody, dla których tutaj się przyjeżdża. Niepowtarzalności hotelu dodaje także jego wystrój i architektura – hotel został wykonany z tradycyjnych i ekologicznych materiałów, takich jak kamień, drewno, cegła, a pokoje stylizowane są na komnaty Pałacu Carskiego. Do dyspozycji gości jest 104 pokoi jedno i dwuosobowych oraz 6 luksusowych apartamentów, w których może być zakwaterowanych 250 osób.

 

Best Western Hotel Żubrówka**** znajduje się w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Północno – Wschodniej Polski, w sercu Puszczy Białowieskiej

 

Oderwaniu się od codzienności i odprężeniu sprzyja nie tylko otaczająca przyroda, ale również ekskluzywne zabiegi w Centrum Spa i korzystanie z bazy rekreacyjnej hotelu. Składające się z ośmiu gabinetów zabiegowych Centrum SPA, zostało stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy w otoczeniu prastarej puszczy pragną wyciszyć swój umysł i zregenerować siły witalne. Dopełnienie relaksu i odpoczynku może stanowić wizyta w niezwykle atrakcyjnym kompleksie basenowym. W jego skład wchodzą basen rekreacyjny, hydromasaże, przeciwfala, natrysk wrażeń, sauna fińska, sauna infrared, łaźnia parowa, brodzik dla dzieci z atrakcjami, pieczara wodna i dwa luksusowe jacuzzi.

 

 

 


 

 

Niepowtarzalny wystrój basenu nawiązuje do scenerii otaczającej puszczy, a jego wnętrza wypełniają pnie drzew, zieleń oraz skały. W miesiącach letnich, goście mają również możliwość korzystania z kąpieli słonecznych na tarasie bezpośrednio połączonym z basenem.  Dla tych, co nie boją się aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy kompleks sportowy, który zawiera 2 korty tenisowe z jedyną w Polsce nawierzchnią wykonaną w technologii CONIPUR® TENIS FORCE.
Godna uwagi jest też Restauracja Żubrówka - to nie tylko przepyszne menu, ale również efektownie urządzone wnętrza, wyjątkowa atmosfera oraz profesjonalna obsługa.

 

 

Hotel spełnia również idealne warunki do organizacji różnego rodzaju konferencji i szkoleń. Do dyspozycji są 4 różnej wielkości sale konferencyjne, z możliwością ich łączenia. Daje to możliwość organizacji konferencji do 500 osób.
W otoczeniu pełnym świeżego powietrza oraz śpiewu ptaków każdy ma gwarancję osiągnięcia celu, w jakim przyjechał - odpoczynku, zregenerowania sił, oderwania się od szarości dnia codziennego lub też pracy w komfortowych warunkach.
Puszcza Białowieska posiada bogatą ofertę atrakcji w postaci zwiedzania okolicy. Dlatego też warto skorzystać z hotelowej wypożyczalni rowerów lub kijków nordic-walking i udać się na wycieczkę którymś z wielu szlaków. Warte obejrzenia są Szlak Dębów Królewskich, Muzeum Przyrodnicze, Miejsce Mocy, Obręb Ochronny Hwoźna i wiele innych.


W otoczeniu pełnym świeżego powietrza oraz śpiewu ptaków każdy ma gwarancję osiągnięcia celu, w jakim przyjechał - odpoczynku, zregenerowania sił, oderwania się od szarości dnia codziennego lub też pracy w komfortowych warunkach.

 


 

REKOMENDACJA
2014-04-01 17:34:39
~BASIA

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.